ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Тигри "ТТ-39" 40х60см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Картина з бурштину ( картина из янтаря – русс.), виготовлена художниками «Бурштинова хата» з каміння та крихти бурштину ( янтаря ). Подарунок для людей, що народилися в рік тигра. Також для сильних, вольових людей ( спортсменів, керівників, тощо ).

Тигр – це найбільший представник родини котячих, в усіх ареалах проживання він стоїть на вершині  харчового ланцюга.

Найбільш чисельним є бенгальський тигр, чисельність якого становить близько 80 % загальної кількості усіх особин. Спосіб життя тигра є самотнім.

Зображення та статуетки з тигром з прадавніх часів використовувалися людьми, як оберіг. Найдавнішій, знайденій в Китаї, статуетці тигра близько 6000 років. Послідовники філософії «фен-шуй» відносять культ тигра до найсильніших оберегів і талісманів. Даний оберіг застосовують, як покровителя сім’ї та оберіг будинку. Особливу силу такий символ набуває в рік тигра. В Китаї дуже розповсюджені картини з сюжетом де тигр охороняє будинок.

Тигр, в різних народів, є покровителем шлюбу та плодовитості. Статуетку чи картину з парою тигрів дарують молодятам, яку потім вішають над їхнім ложем. Як підтвердження даного твердження тигра пов’язують зі стихією “дерева» (в даному випадку родинного) білого кольору.

Тигр – це уособлення сміливості, рішучості. сили та міцного здоров’я. Також він є символом єднання матеріального та духовного, відганяє злих духів та людські хвороби.

Особливою увагою наділений білий тигр, як символ захисту від негативної енергії зовнішнього середовища. Він також помічник в здійсненні нових грандіозних планів.

Картина із зображенням тигра, розміщена в кабінеті, надає її власнику впевненості у прийнятті важливих рішень, та додає солідності в інтер’єрі. 


Каталог ескізів - Тварини - Тигри

Каталог ескізів Тварини Тигри ТТ 1

ТТ 1

Опис Тигри ТТ 1

Каталог ескізів Тварини Тигри ТТ 2

ТТ 2

Опис Тигри ТТ 2

Каталог ескізів Тварини Тигри ТТ 3

ТТ 3

Опис Тигри ТТ 3

Каталог ескізів Тварини Тигри ТТ 4

ТТ 4

Опис Тигри ТТ 4

Каталог ескізів Тварини Тигри ТТ 5

ТТ 5

Опис Тигри ТТ 5

Каталог ескізів Тварини Тигри ТТ 6

ТТ 6

Опис Тигри ТТ 6

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

картини з бурштину, тигр з бурштину, купить картину з бурштину тигра, тигр з бурштину