ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Танці

Танці (ТЦ-5) 30х40 см.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки! Картина з бурштину (карт..

0.00грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (1 сторінок)

Танці

Пристрасне танго, життєрадісний гопак, швидка кадриль, шалене фламенко, божевільна полька, аристократична мазурка, класичний вальс, дике ча-ча-ча чи екзотична самба. Яке багате світове культурне надбання... Навіть і не знаєш, що миліше оку і чому б навчився сам.

Танець – це не просто ще один із видів мистецтва. Це унікальне таїнство, під час якого відбувається обмін прихованими почуттями та душевними думами. Історично танок був вигаданий не для урізноманітнення розважальної програми, а для передачі певних емоційних станів. З винаходом парних танців вони ще й стали виконувати комунікативну роль.

Але, що б там не було, універсальнішого ремесла за образотворче мистецтво не знайти. Тільки картина зберігає у собі найсвітліші почуття, те вічне, що ніколи не зникне, не пожовкне і не відсиріє, те вічне, що ніколи не втратить своєї актуальності. Так, світлина також може зафіксувати якийсь момент із життя, але вона ніколи не утримає в собі всю ту палітру барв, яку ревно охороняє картина.

 

Танцювальні сюжети на картині – як воно виглядає?

 

Картини з бурштину, які виготовляє ТМ «Бурштинова хата», разюче відрізняються від звичайного мистецтва. Це не просто накладання кольорів і робота з пензликом, це – вдихання нового життя у сторінку ескізу. Танцювальні сюжети, відображені в них, нагадують зупинку часу за помахом чарівної палички. Ось пластичні рухи перепліталися між собою, партнери дихали в унісон, а через мить усе навкруги завмерло у своїй прекрасній природній красі.

Бурштинові картини завжди обємні, і від них лине аура сонячного світла та безпечного щастя. Вони зігріватимуть власника у моменти туги і вноситимуть у будинок частинку тепла, сонця та затишку. Адже недаремно бурштин здавна вважався каменем цілющим, що вбирає в себе горе та очищає людське тіло та душу.

 

Кому підійде подарунок у вигляді картини із зображеним танцем?

 

У нашому онлайн-каталозі ви можете знайти безліч ескізів, на основі яких потім і створюватимуться картини з бурштину із намальованим танцем. Тут представлені зразки і парних танців, і балетних, і народних. Загалом, на усі смаки. Та чи кожному підійде такий оригінальний подарунок?

Давайте розберемося:


1. кохана людина: наш асортимент включає картини, де зображено як одну людину (переважно – дівчину), так і пару танцівників. Усі ілюстрації виконані з наголосом на красі людського тіла і з використанням усіх відтінків жовтого – від лимонного кольору до багряного і навіть чорного. Вдале поєднання тематики із забарвленням як не можна краще покаже вашій другій половинці усю широту ваших палких почуттів.


2. близький родич: свіжий подих нетрадиційного мистецтва гармонічно впишеться в інтерєр будь-якого будинку, а той факт, що ви проробили таку роботу у пошуках цікавого подарунку для мами чи тата, тільки приємно вразить їх і дасть можливість вкотре переконатися, якого чудового сина (чи доньку) вони виховали.


3. колега: ТМ «Бурштинова хата» з певністю переконує вас, що цей подарунок підійде навіть найвибагливішому вашому колезі. Після такого нестандартного прояву уваги злий бос або ж просто набридлива пліткарка-секретарка відчепляться від вас. Щоправда, ненадовго. Зовсім скоро вони затребують нових внесків в оформлення їхньої квартири.


4. особисто я: хто ж мене похвалить, як не я сам, хто ж мені зробить подарунок, як не я сам. Ви будете здивовані, наскільки сильно підніметься ваш настрій, коли отримаєте готовий виріб у руки.

Як видно, картини з бурштину – це не тільки оригінальний, це ще й універсальний подарунок. Тож поспішіть замовити новинку у ТМ «Бурштинова хата».

Warning: require_once(/home/xn90aopk/bh.in.ua/system/vendor/autoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/xn90aopk/bh.in.ua/index.php on line 22