ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Зодіаки


Зодіаки

Знаки зодіаку у мистецтві з бурштину

 

У сучасному світі дуже важко здивувати людину ексклюзивним подарунком на свято. Особливо коли ви шукаєте дарунок для людини яка напевнее бачила усе й перебуває у фінансовому благополуччі. Завжди хочеться справити враження i що б твій подарунок міг, відобразити почуття, або подарував эмоційний сплеск близьким чимало знайомим людям. Для таких випадків якраз існують картини з бурштину. Вибираючи дарунок для коханого, або дуже рідного вам чоловіка необхідно вiдштовхуватися вiд його прiоритетiв, бажаннь й думок. Подарунок з бурштину зi знаками зодiаку надасть вам можливiсть пiдчеркнути вашi улюбленi в ньому риси характеру й ставлення до життя i людей. Якщо ж презент підноситься новому знайомому, або співробітнику чи взагалi генеральному директорові — вiн не образить, а навпаки здивує і прикрасить святковий день.

 

Митцi ТМ «Бурштинова хата» створюють свої шедеври виходячи вiд особливостей характеру кожної людини. Натхненні незалежністю, силою і волею українського народу, вони створили колекцію картин зi знаками зодіаку.

 

Це дванадцять сегментiв зоряного неба якi розділяють його по широтi. Iмена знакам зодiаку присвоюються вiд назви одного с дванадцяти зодіакальних сузір'їв. Це один iз основних елементiв астрології. Вважається, що знак зодіаку впливає на долю людини і підсилює його особисті якості. Тому наше пiдприємство хоче ознайомити вас зі своїми думками і припущеннями з цього приводу.

 

Величним i емоцiйним левам, скорпіонам і овнам - митцi ТМ «Бурштинова хата» створили не менш агресивні картини, які відображуюють усю силу, амбіціозність i цілеспрямованість їх характеру. А м'які елементи картин показують їх глибоку любов до життя.

 

Що б підкреслити благородство та великодушність тельців, козерогів і водоліїв художники додали тонкі лінії фарб у свої творіння і доповнили картини з бурштину таємничістю.

 

Менш емоційним знакам - терезам, близнюкам і рибам, творцi приділили особливу увагу і створили свої картини в теплих тонах – підкреслюючи їх самовладання та інтуїцію, та здатнiсть оцiнювати ситуацiю з двох сторiн одночасно.

 

Дівам i ракам, подарунок з бурштину допоможе змиритися с усіма недосконалостями світу та віджене від них депресію та їх постійний пригнічений стан. А велика кількість кольорів повернее їм гарне почуття гумору.

 

Сучасне образотворче мистецтво — це велике різноманіття експериментів у жанрових формах, та змішаних стилів у графіці. Тому напевнее усім одні тенденції підштовхують людей дарувати презенти виконані знаменитими і незнайомими митцями. Такі подарунки з бурштину зроблять свого володаря щасливим та наповнять його душу енергією краси i додадуть досконалості думкам.

 

Оригінальна картина з бурштину стане чудовим подарунком для керівника або директора підприємства, також вони користуються попитом при виборі нейтральних подарунків для малознайомих людей, або для похилих людей полюбляючи рідкісні речі. Якщо ж ви плануєте подарувати витвір мистецтва своїй близькій людині, будьте впевнені, що подарунок з бурштину викличе в нього бурю емоцій і захоплень.

У даній категорії немає товарів.

Warning: require_once(/home/xn90aopk/bh.in.ua/system/vendor/autoload.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/xn90aopk/bh.in.ua/index.php on line 22