Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 104Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 108Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 168 Каталог ескізів Пейзаж Український, Вишукані картини з бурштину Украинский Пейзаж замовити в інтернет-магазині BH.in.ua онлайн, купити оригінальний подарунок від ТМ «Бурштинова Хата»
ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Український - ПУ


Український - ПУ


Каталог ескізів - Пейзаж - Український

Каталог ескізів Пейзаж Український ПУ 1

ПУ 1

Опис Пейзаж Український ПУ 1

Каталог ескізів Пейзаж Український ПУ 2

ПУ 2

Опис Пейзаж Український ПУ 2

Каталог эскизов Пейзаж Український ПУ 3

ПУ 3

Опис Пейзаж Український ПУ 3

Каталог эскизов Пейзаж Український ПУ 4

ПУ 4

Опис Пейзаж Український ПУ 4

Каталог эскизов Пейзаж Український ПУ 5

ПУ 5

Опис Пейзаж Український ПУ 5

Каталог ескізів Пейзаж Український ПУ 6

ПУ 6

Опис Пейзаж Український ПУ 6

Каталог ескізів Пейзаж Український ПУ 7

ПУ 7

Опис Пейзаж Український ПУ 7

Каталог ескізів Пейзаж Український ПУ 8

ПУ 8

Опис Пейзаж Український ПУ 8

Каталог ескізів Пейзаж Українські сюжети УС 1

УС 1

Опис Пейзаж Українські сюжети УС 1

Медовий камінь — унікальна сировина для витворів мистецтва. Теплі кольори, різноманітні відтінки дозволяють команді ТМ "Бурштинова хата" втілювати будь-які ідеї.

Бурштин у мистецтві

Каміння вік якого може досягати мільйонів років настільки гарне та, різнобарвне, що вже не перше століття є чудовим матеріалом для виготовлення картин. Інтернет-магазин bh.in.ua пропонує вироби мистецтва з чистого бурштину високої якості, видобутого в Україні.

Таємниці створення шедеврів

Люди, які захотіли купити картину з бурштину отримують об'ємне зображення, що сяє немов сонце, але мало хто знає як саме утворюються такі пейзажі, портрети, натюрморти. Це складний, кропіткий процес, який потребує знань, досвіду, за орієнтування у тематиці.

Ескіз та малювання

В першу чергу покупець обирає ескіз. Інтернет-магазин bh.in.ua пропонує каталог вже готових взірців, окрім цього є можливість замовити індивідуальне зображення. Наступний етап — нанесення фарби. Потім майстер почитає найскладнішу й відповідальнішу частину роботи — висипання.

Створення шедевру

Митець, який складає зображення з бурштину — талановита, досвідчена людина. Щоб підібрати барви, відтворити об'ємність пейзажу, треба серед різноманіття крихти (розмір, колір, прозорість) вибрати необхідну і правильно скомпонувати.

Технічне доопрацювання

Будь-які полотнини, в тому числі картини Карпат, обсушують, закріплюють бурштиновий пісок, двічі покривають лаком. Після чого творіння вкладають в раму, завершуючи перетворення ескізу в чарівне зображення.

Традиційні пейзажі

Картини з бурштину, схожі на казки — вони змальовують чарівні пейзажі, як звичні для нас, так й нові. Каменем відтворюють степ, ліси, сади, море, річки, хатини. Вибір унікальних полотен з пейзажами, які пропонує інтернет-магазин bh.in.ua задовольнить найвибагливіших покупців, адже традиційні українські пейзажі з вітчизняного бурштину — це завжди красиво.

Карпатська тематика

Картини Карпат можна окремо виділити. Різноманітність пейзажів, кольори природи дають можливість створювати полотна, повторення яких неможливе. Окрім ялиць та річок картини з бурштину містять й традиційні будівлі. Медові хатинки Серед асортименту ТМ «Бурштинова хата» велика кількість полотен із зображеннями пейзажів з будинками. Картини Карпат користуються не аби яким попитом серед наших клієнтів, оскільки гуцульські домівки, невеличкі хатинки, багаті палаци, величаві фортеці стають невіддільною частиною безкраїх гір. Завдяки різнобарв'ю бурштину (зеленуватий, світло-жовтий, коричневий, червоний, молочно-білий), митці створюють каменем літні, зимові, осінні пейзажі, зберігаючи природні барви.

Місце, де хочеться побувати

Картини Карпатського будинку завдяки теплому світінню бурштину, його прозорості, барвам та розміру мов би оживають в руках наших майстрів. Кожна полотнина становиться тим чарівним місцем у світі, куди люди прагнуть поїхати, відпочити. Заметена снігом хатинка, схований в гущавині невеличкий будиночок, стародавня фортеця манять, запрошують у гості. На картинах Карпатського будинку от-от піде димок з труби від пічки, повіє сніжним вітерцем, заграє трембіта.

Галерея бурштинового мистецтва

Інтернет-магазин bh.in.ua містить широкий вибір ексклюзивних пейзажів із сонячного каменю. На сайті можна купити картину з бурштину будь-якої тематики, розміру, вартості. Нами широко представлені пейзажі з будиночками на карпатську тематику. Якість виробів цієї категорії скорше нагадує мистецьку галерею, ніж магазин. На будь-який смак ТМ “Бурштинова хата” завжди орієнтується на клієнтів, пропонуючи їм роботи з каміння найвищого ґатунку. В нас замовляють карпатські пейзажі з будинками люди з різними смаками та статками. Сонячні вироби дарують на пам’ять, ними оформляють приміщення.

Магічна складова декору

Бурштинові пейзажі — це завжди красиво, багато, модно. Дизайн приміщень (від жилих, до офісних та громадських) гармонійно доповниться вишуканою медовою полотниною. Картини на стіну купити варто в офіс. Зал засідань, приймальна, кабінети, оформлені з використанням виробів бурштинового мистецтва, завжди будуть виглядати поважно. Картини Карпатського будинку у квартирі створять затишок. Бурштинові вироби будуть вдалим подарунком близьким, колегам, партнерам, організаціям на честь будь-якого свята.

Чому ми?

Карпатські пейзажі з будинками, картини на стіну купити краще за все у перевіреного, відповідального виробника. Наша компанія слідкує за якістю та безпечністю матеріалів, професійністю майстрів, естетичністю готового виробу. Картини ТМ Бурштинова хата” не осипаються, що свідчить про відсутність сторонніх домішок у крихтах. Ми дбаємо не тільки про полотнину, а й про якісні аксесуари, що доповнюють картину. Запрошуємо у чарівний світ бурштинових карпатських пейзажів разом з нашими сонячними картинами.

У даній категорії немає товарів.