ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Ікони

Виберіть підкатегорію


Ікони

Чудотворні ікони з бурштину ручної роботи – особливий вид сакрального мистецтва

 

Інтернет-магазин BH.in.ua  ( ТМ Бурштинова хата ) пропонує переглянути каталог ескізів з чудовими виробами з бурштину, різноманітними іконами виготовленими вмілими руками рівненських майстрів. Багато людей із задоволенням купують ікони з бурштину для себе та членів своєї родини, замовляють вироби для родичів та знайомих в якості коштовного подарунка. ТМ «Бурштинова хата» виготовляє на замовлення безліч образів, які не тільки мають гарний та охайний вигляд, дарують світлі і радісні відчуття та душевний спокій під час молитви. Приємний подарунок з бурштину на релігійну тематику це не просто гарний декор сучасного інтер’єру, а справжній родинний чи іменний талісман, джерело натхнення та щирої молитви.

 

Якісні ікони з бурштину  ̶  родинний оберіг, символ щастя та добробуту

 

В кожну виготовлену по вашому замовленню ікону художник вкладає на тільки всю свою майстерність, але й часточку власної душі. Спеціалісти творчої майстерні з усією відповідальністю та особливою душевною теплотою ставляться до виконання бурштинових ікон. Виготовлені образи несуть в собі позитивну енергетику майстра та свідчать про приналежність її власника до християнської віри. Придбану в творчій майстерні ікону обов’язково освячують в церкві, перш ніж використовувати її за прямим призначенням -  для молитви. Художники-дизайнери, іконописці виготовляють ікони по індивідуальним замовленням з суворим дотриманням всіх церковних канонів. ТМ «Бурштинова хата» пропонує ікони з наступних категорій:

 

 

 

 

 

 

Вінчальні образи для подружньої пари

 

За допомогою вінчальних образів, пари ікон із зображенням Спасителя і Пресвятої Богородиці батьки дають своє благословення молодій парі. З цими іконами подружжя проходить обряд таїнства вінчання у храмі. Парні вінчальні ікони з бурштину виконуються в єдиному стилі, розмірі, кольоровій гамі. Парні ікони в майбутньому складають основу домашнього іконостаса новоствореної родини. ІП ТМ «Бурштинова хата»  можуть бути виконані за такими ескізами пар: Іверська, Єрусалимська, Казанська, Ігорівська, Володимирівська, Успенська, Міновська, Почаївська, та інші. Образи Господа Вседержителя і Пресвятої Богородиці в родині свято шанують, та передають як реліквію своїм нащадкам.

 

Божа матір

 

Серед ікон із зображенням лика Пресвятої Богородиці ви знайдете: «Покров Пресвятої Богородиці», «Нев’янущий цвіт», «Живоносне джерело», «Неопалима Купина», «Остробрамська», «Невпинна допомога», «Почаївська», «Семистрільна», «Скоропослушниця». Дівчата, жінки з молитвою звертаються до святого образа і просять заступництва і допомоги, родинного щастя, можливості швидко завагітніти, виносити та родити дитя.

 

Ікони «Свята родина» та інші релігійні сюжети

 

Серед бурштинових ікон від ТМ «Бурштинова хата» справжні поціновувачі сакрального мистецтва знайдуть такі образи: «Свята трійця», «Таємна вечеря», «Спаситель», «Благословіння дітей», «Різдво та зачаття Пресвятої Богородиці», «Ангел – охоронець», «Триптих», «Ісус стукає у двері».

 

Іменні чоловічі та жіночі ікони

 

В православному світі шанують святих великомучеників і великомучениць, зображення яких на іменних іконах мають чудодійну силу, здатні зцілювати від недугів та допомагати людині. Іменні ікони – чудовий подарунок з бурштину на день народження, ювілей та інше свято. Особливо цінна іменна ікона, подарована на хрестини новонародженому малюку. Батьки, хрещені дарують дитині оберіг на здоров та щасливу долю. Дитина буде мати свого заступника і покровителя у житті, до кого можна звернутись по допомогу у будь-який час. Виготовлене зображення іменної ікони стане джерелом, через яке проявляється Божественна сила та благодать. В інтернет-магазин BH.in.ua ви знайдете ікони святих: Миколая, Петра, Василя, Дмитра, Князя Володимира, Іоана Хрестителя, Георгія Побідоносця, Андрія Первозванного та інших мучеників за віру. Не менший вибір жіночих іменних ікон: «Святої мучениці Наталії», «Княгині Ольги», «Святої цариці Олени», та інших великомучениць.

 

Чудодійні зображення різного розміру в різьблених рамах з бурштинової крихти та каміння досить довговічні, з часом набувають ще більшої вартості і передаються із роду в рід, від батьків до дітей.