ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00
Леопард (ТЛП-55) 60х80 см.

0.00грн.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки!

 Картина з бурштину ( картина из янтаря – русск.) із зображенням леопарда, виготовлена в місті Рівне, художниками ТМ «Бурштинова хата». Стане чудовим подарунком для Ваших друзів та близьких людей.  Природній колір леопарда співпадає з кольорами бурштину і тому картини  особливо красиві з цим звіром. Картину з леопардом дарують чоловікам – мисливцям, лідерам, керівникам, або тим, хто ними прагне стати.

   Леопард-це найпоширеніша дика кішка в дикій природі. Розповсюджені також леопарди з чорним забарвленням їх називають – пантери, часто їх плутають з ягуаром, що живе лише в Південній Америці і є дещо крупнішим.

   Шкіра  леопарда  чудове маскування, яке допомагає йому бути непомітним на полюванні. Та саме задля шкіри цю тварину майже винищили в середині минулого століття.

    В леопарда особливі яскраво- жовті очі.

     Леопарда, а не наприклад лева чи тигра вважають найвправнішим мисливцем, за його спритність та результативність на полюванні. Леопарди дуже добре лазять по деревах та плавають, тому здобичі дуже важко уникнути з ним зустрічі.                                

    Люди з повагою та навіть боязню ставились до леопардів. В деяких африканських народів є культ леопарда і він є священною твариною. Інші племена ототожнюють леопарда з втіленням в іншому тілі найкращих загиблих воїнів.

     І нарешті, леопард – один з найкрасивіших тварин на планеті.


Каталог ескізів - Тварини - Леопарди

Каталог ескізів Тварини Леопарди ТЛП  1

ТЛП 1

Опис Леопарди ТЛП 1

Каталог ескізів Тварини Леопарди ТЛП 2

ТЛП 2

Опис Леопарди ТЛП 2

Каталог ескізів Тварини Леопарди ТЛП 3

ТЛП 3

Опис Леопарди ТЛП 3

Каталог ескізів Тварини Леопарди ТЛП 4

ТЛП 4

Опис Леопарди ТЛП 4

-->
Каталог ескізів Тварини Леопарди ТЛП 5

ТЛП 5

Опис Леопарди ТЛП 5

Каталог ескізів Тварини Леопарди ТЛП 6

ТЛП 6

Опис Леопарди ТЛП 6

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Картина "Леопард на дереві", картини з бурштину, леопард на дереві з бурштину, купити картину з бурштину леопард на дереві