Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 103Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 107Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 167 Каталог ескізів
ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Каталог ескізів

Виберіть підкатегорію


Унікальні картини з високоякісного бурштину

Бурштин - унікальний природний матеріал. Це «сонячний» камінь, який є символом здоров’я, радості та щастя. Завдяки магічним та лікувальним властивостям і надзвичайній красі вважається талісманом, який оберігає творчих людей, дарує їм натхнення та наснагу. Бурштинові вироби дарують найкращим друзям та рідним. Їх охоче використовують в інтер’єрі дизайнери. Ми також пропонуємо своїм покупцям скористатися можливістю зробити унікальні подарунки собі чи близьким.

 

Інтернет-магазин «Бурштинова хата» - це унікальні картини з бурштину, які стануть справжньою окрасою інтер’єру, ефектним стильним доповненням загального дизайну приміщення. Працюємо в Рівному, але наші вироби відомі як в Україні, так і далеко з її межами. Чому?


Секрет успіху нашої компанії

Кожна робота із нашого каталогу вражає майстерністю та оригінальністю виконання, красою та яскравістю сонячних барв. Виготовленням картин займаються справжні професіонали своєї справи - талановиті майстри народного промислу та молоді перспективні художники. Завдяки цьому всі вироби, представлені в каталозі або виконані на замовлення, - справжні витвори мистецтва. Приємно презентувати також такі подарунки з бурштину близьким, рідним та близьким людям, діловим партнерам.

 

«Секрет» успіху нашої компанії та популярності виробів як в Україні, так і за її межами у тому, що:

  • - всі ескізи виконуються талановитими художниками;

 

  • - використовуємо натуральні екологічно чисті матеріали різних фракцій та відтінків;

 

  • - професіонали виконують картини з бурштину, чітко дотримуючись технологій.

  

Висока якість та статечний зовнішній вигляд виробів із сонячного каміння від професіоналів нашої компанії – ось чому до нас звертаються покупці з усієї Україні та з-за кордону.


Переваги картин із бурштину від «Бурштинової хати»

 Позитивні відгуки наших покупців та свідчення експертів про високу якість витворів мистецтва - найкраща реклама магазину. Чим наші вироби відрізняються від аналогічних пропозицій?

  1. Якщо доторкнутися до картин, виконаних нашими майстрами, то бурштин не осипається. Це говорить про те, що під час їх виготовлення майстри неухильно дотримувалися чинних технологій. Завдяки цьому подарунок з бурштину довго буде радувати своєю красою та досконалістю.

 

  1. Ефектні та естетичні готові вироби із задоволенням використовують професійні дизайнери при оформленні інтер’єру.

 

  1. Різноманітна палітра кольорів природного мінералу наших витворів мистецтва вражає своєю довершеністю та доречністю.

 

  1. Завдяки майстерності художників та професіоналізму спеціалістів досягається висока точність передачі зображення.

 

  1. Кожний готовий виріб оздоблюється декоративним багетом високої якості.

 

Асортимент

 

Пропонуємо ознайомитися з великим асортиментом продукції, майстерно виготовленої з якісного природного матеріалу.

 

У нас можна недорого купити виконані вручну картини та ікони, замовити портрети, пейзажі, натюрморти, зображення тварин.

 

Зверніть увагу на велику кількість зразків у каталозі ескізів.

 

Якщо плануєте зробити подарунок віруючій людині, тоді ікона з бурштину - найкращий вибір. Такий презент надовго запам’ятається та щоразу буде нагадувати про вас як уважну людину.

 

Хочете прикрасити інтер’єр чудовим пейзажем? Оберіть для цього із каталогу ескізів класичний, український, зимовий або будь-який інший зразок. Готовий виріб стане справжньою окрасою приміщення в будь-якому стилі, свідчитиме про гарний смак свого володаря.

 

Любите тварин? Купіть картину із зображенням величного лева, вірного собаки чи хижого птаха, і тоді інтер’єр набуде свій власний «характер».

 

Не уявляєте свого життя без квітів? Вашій оселі чудово пасуватимуть ефектні маки, сором’язливі польові квіти або щирі соняшники.

 

Кожний знайде на сторінках нашого інтернет-магазину таку картину для себе чи в подарунок, яка не залишить байдужого ні володаря, ні гостей.

 

Запрошуємо в чарівний світ бурштину!