ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Новини

Стаття "Українська природа на картинах з бурштину"

Витвори мистецтва «ТМ Бурштинова хата»Якщо ви бажаєте прикрасити власний інтер'єр, винайти свою власну родзинку в ньому – «інтернет-магазину bh.in.ua»радо допоможе в цьому питанні. Картини з бурштину можна підібрати під стиль будь-якої оселі. Вони доповнять позитивне враження, яке складеться від..

Стаття "Море на Картинах з бурштину"

Море – це одна з найбільш потужних стихій на Землі, котра приваблює велику кількість людей. Не всі з них можуть дозволити собі тривалий час подорожувати по його просторах чи знаходиться на сонячному березі, спостерігаючи за постійними приливами й відливами води. Попри це, наразі у кожного існує ..

Стаття "Картини з бурштину"

Чудові картини з бурштину - стильне рішення дизайну сучасного інтер’єра. ТМ «Бурштинова хата» пропонує широкий асортимент картин різної величини і тематики, виготовлених невтомними руками професійних дизайнерів-художників. Зручний електронний каталог пропонує різноманітні варіанти мистецьки..

Стаття "Комахи в бурштині"

Комахи в бурштині – це оригінальній та цікавий подарунок, який можна презентувати на День Народження або інше свято. Невеличкі прикраси прийдуться до смаку і жінкам, і чоловікам різного віку. Камінь, який грає на сонці, дуже ціниться у суспільстві. А якщо у ньому є ціла тварина, наприклад, ..

Стаття "Бурштиновий край"

Рівне – це бурштиновий край України. Саме тут добувають гарний та яскравий камінь, який ціниться в усьому світі. Бурштин може стати не тільки надзвичайною прикрасою, а й лікувальним засобом. З ним зв’язано велика кількість різноманітних прикмет та звичаїв. Його використовували навіть до нашої ери..

Стаття "Рівне - бурштинова столиця України"

Бурштин з Рівного ціниться в усьому світі за його надзвичайні властивості, його колір та здатність дуже незвичайно грати на сонці. У своїй праці ми використовуємо дуже красивий камінь, який має усю потрібну документацію. А після того, як бурштин виходить з кар'єру, він попадає на полки нашого і..

Стаття "Картина з бурштину - найкращий подарунок"

     Ласкаво просимо в магазин «Бурштинова хата»! Тут вам із задоволенням допоможуть придбати бурштинові картини відповідно вашим смакам та вподобанням. Вибір великий і різноманітний. Також Ви можете замовити самий ексклюзивний варіант, який ви тільки собі можете уявити. У вас є з..

Стаття "Бурштин - камінь сонця"

Бурштин – камінь сонця Диво Полісся – невеличкий шматочок сонця, овіяний таємницями та легендами, який грає відтінками медового кольору від майже білого та жовтогарячого до глибокого, немов безодня карих очей коханої. Здавна вироби з каменя бурштину були символом здоров'я, краси та щастя, ..

Стаття "Бурштин - життєвий талісман"

З давніх-давен наші пращури дуже шанували дари природи. Вивчали їх цілющі властивості, застосовували для своїх потреб. Щедра наша земля на дарунки, одним із яких і являється бурштин. Проте не всі в повній мірі знайомі з його цілющими властивостями. Що це за камінь, який нагадує краплину сонця? К..

Стаття "Бурштин - оберіг від злих духів"

Бурштин - оберіг від злих духів Бурштин – мінерал з теплою сонячною енергетикою та шовковистим смолянистим блиском. Він радує око та зігріває душу. Зустрічається різноманітне забарвлення каменю: від світло-жовтого до червоно-коричневого. Найбільше цінуються екземпляри з вкрапленням води, пов..

Стаття "Диво-бурштин"

Бурштин – одне з найдивовижніших творінь природи. Ми пропонуємо вам картини з оброблених шматочків та бурштинової крихти натурального бурштину, виконані вручну. Ви можете замовити картину, ікону, пейзаж або портрет. Це незвичайні та оригінальні вироби.Унікальні лікувальні та магічні властивостіКа..
Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)