ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Баня

Лазня (Б-13) 30х40 см.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки! Картина з бурштину (карт..

0.00грн.

Лазня (Б-13) 40х60 см.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки!Картина з бурштину (картина&..

0.00грн.

Лазня (Б-2) 60х80 см.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки!Картина з бурштину (картина&..

0.00грн.

Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Баня

Банні сюжети

Радо вітаємо в Інтернет-магазині «ТМ Бурштинова хата»! Дозвольте познайомити вас з таким мистецтвом, як картини з бурштину. Вони теплі, сонячні, яскраві. З ними ваше життя заграє новими фарбами, а наша якість скаже сама за себе. Одним із напрямків нашої творчої діяльності є картини для лазні з бурштину. Тут ви можете купити різноманітні зображення банних розваг, які будуть гарно виглядати у ваших дачних, рибальських будиночках, а також у будинках відпочинку.

Якщо ви хочете прикрасити інтер'єр, в «ТМ Бурштинова хата» вам радо допоможуть впоратися з цим завданням. Наші витвори мистецтва підкреслять стиль будь-якого приміщення.


Особливість банних картин


Особливість полягає у великій кількості та різноманітності тем і сюжетів. Картини з оголеною натурою мають стійку популярність у покупців. Вони здатні створити гармонійну атмосферу й затишок, завдяки своїй красі й оригінальним малюнкам.

Баня дарує задоволення, розслаблення, лікує душу від стресів. Це пояснює те почуття умиротворення й насолоди, яке викликає перегляд цих картин. Лазня була невіддільною часткою бутності слов'ян. Вона вважалася сукупністю чотирьох стихій - вогню, води, землі й повітря. Існувала думка, що лазнею користувалися самі Боги.

Людина, яка попарилася в лазні, ставала здоровішою й гарнішою. Тому не дивно, що картини з оголеною натурою - це найпопулярніші прикраси для парної.

Наш інтернет-магазин «ТМ Бурштинова хата» був створений для людей, чий естетичний смак знайшов відгук в художніх витворах мистецтва. Наші картини прикрашають не тільки приватні помешкання, а й комерційні приміщення. Крім цього, картини із оголеною натурою з бурштину користуються попитом серед власників магазинів інтер'єру.

Чому варто прикрашати кімнату відпочинку зображеннями лазневих розваг?

Важко не погодитися з тим фактом, що процедури в ній приємні й корисні. Кожен бажає отримати максимум задоволення. І тут дуже важливо забезпечити приміщення максимальним комфортом, який багато в чому залежить від дрібниць.

Лазневі сюжети здатні створити гармонійну атмосферу і затишок, завдяки своїй красі й оригінальним малюнкам. Так, якщо у вас до сих пір порожні стіни в бані, пропонуємо вам придбати справжні шедеври, які прикрасять ваш інтер'єр і забезпечать приємний відпочинок.

Напевно кожен знає, що ця процедура корисна для здоров'я. Окрім того, це також прекрасний спосіб весело та з користю провести вільний час в компанії друзів.

Від задоволення попаритися навряд чи хто відмовиться. Не менше задоволення доставляє споглядання картин художників з бурштину, присвячених лазні не тільки як засобу оздоровлення тіла і духу, але і як культурному об'єкту.

Показати лазневі процедури завжди намагалися в мистецтві, часто зображуючи красунь з пишними формами. Дівчина часто далека від ідеалу, але зображення все одно зачаровує своєю самобутністю. По обличчю і по рожевим щічкам видно, що їх власниця отримує насолоду.

Картини з бурштину із оголеною натурою написані майже виключно чоловіками. В їх праці неминуче проявляється сексуальність - чоловіки підглядають за жінками. Жіночі лазні - місце, де ритуали поклоніння жіночій чистоті відбуваються в вигляді фізичної демонстрації форм.

На нашому сайті представлені численні варіанти лазневих сюжетів, які стануть справжньою родзинкою і будуть радувати вас і ваших гостей.

Переваги використання сюжетів для лазні.

Картини для лазні з бурштину впишуться в будь-який інтер'єр і будуть універсальним подарунком, який порадує Вас і Ваших близьких.

Вони підійдуть для інтер'єрів бані й сауни, мисливських і рибальських будиночків, заміських будинків і дач. Маємо багато цікавих ідей малюнків, серед яких кожен підбере для себе варіант до душі, відповідно його перевагам та вподобанням. Звертайтеся! «ТМ Бурштинова хата» - нас рекомендують друзям!