Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 103Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 107Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 167 Замовити стильні картини Весільні портрети з бурштину на сайті інтернет-магазину BH.in.ua від ТМ "Бурштинова хата"
ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Весільні портрети

Портрет №6 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

 Ціну див. у вкладці Прайс !Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з камін..

0.00грн.

Портрет №16 34х47 см. Ціну див. в розділі Прайс !

 Ціну див. в розділі Прайс !Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлен..

0.00грн.

Портрет №40 40х60 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

Ціну див. у вкладці Прайс!Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з ка..

0.00грн.

Портрет №52 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

Ціну див. у вкладці Прайс!Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з ка..

0.00грн.

Портрет №61 34х47 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

Ціну див. у вкладці Прайс!Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з ка..

0.00грн.

Портрет №68 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

Ціну див. у вкладці Прайс!Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з ка..

0.00грн.

Портрет №69 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

Ціну див. у вкладці Прайс!Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з ка..

0.00грн.

Портрет №70 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!

Ціну див. у вкладці Прайс!Портрет з бурштину (портрет из янтаря – русс.) виготовлений з ка..

0.00грн.

Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)

Весільні портрети

Бурштинові весільні портрети – ексклюзивний подарунок із сонячного каменю

 

Майстри малярського мистецтва із ТМ "Бурштинова хата" пропонують свої послуги у виготовленні чудового презенту молодятам, які мають взяти шлюб, або відзначають першу, або ж іншу річницю свого весілля. Неперевершені картини з бурштину – це справжній мистецький витвір, в якій вкладена ювелірна витонченість та часточка душі художника. Усміхнені обличчя молодят будуть прикрашати стіну у вітальні чи інше почесне місце у будинку, нагадуючи про справжні почуття двох закоханих. В електронному каталозі інтернет-магазину bh.in.ua представлені різноманітні зразки робіт, виконані спеціалістами по індивідуальному замовленню.

 

Створення вишуканих арт об’єктів у творчій майстерні

Щоб замовити унікальний подарунок молодятам, потрібно надіслати електронною поштою якісне і чітке фото хлопця і дівчини, в цифровому форматі, або завітати в майстерню особисто та обговорити замовлення з художником-дизайнером. Весільні портрети – стають своєрідним оберегом нової родини, який буде успадкований в майбутньому дітьми та онуками. Створені власноруч картини працівники майстерні дбайливо обрамляють в гарну різьблену раму, відповідно до розміру замовленого полотна. Серед творчого колективу ви не знайдете випадкових людей, кожен закоханий у свою справу і з великим задоволенням виконує найскладніше завдання. Як відомо, жанр портрета найскладніший в живописі, тому що лице має бути схоже з оригіналом. Для того, щоб портрети були відмінної якості та задовольнили всі вимоги поціновувачів народного промислу, майстри використовують бурштинове каміння та крихту різної кольорової гамми. В одній картини художник поєднує такі відтінки:

  • прозорий та світло-жовтий;

 

  • блакитний та зелений;

 

  • брунатний, червоний;

 

  • шоколадний та темно-коричневий.

 

Симпатичні весільні портрети – це коштовна річ, яку дарують рідним, друзям, родичам в знак великої шани та поваги, бажаючи закоханим справжнього родинного щастя та достатку.

 

Об’ємне зображення по індивідуальному ескізу

Використовуючи майстерність рук та спеціальні технології, найкращі майстри створюють чудові портрети, передаючи не тільки зовнішність зображеної людини, але й характер та справжню вдачу кожного з подружньої пари. Кожний мистецький витвір єдиний у своєму роді, замовник ніколи не побачить дві абсолютно ідентичні роботи. Висока якість портретів з бурштину зумовлена тим, що картина з роками не втрачає своєї краси та блиску. Роботи спеціалістів досить довговічні, бурштинова крихта надійно кріпиться на основу, тому природний натуральний матеріал не осипається і картина немає жодного просвіту. Романтичний дарунок має досить демократичну ціну, враховуючи складність, витонченість роботи та ювелірну філігранність кожного елемента обличчя та декору.

 

Особливостями портретів з бурштину від ТМ «Бурштинова хата» є:

  • висока чіткість і контрастність зображення;

 

  • натуральна структура матеріалу відмінно відображає риси обличчя;

 

  • портретне зображення не вигорає на сонці та не деформується;

 

  • не тріскається, не злущується;

 

  • картина піддається акуратному сухому прибиранню.

 

 Інноваційні технології та давно опановані способи та особливості виробництва, дозволяють домогтися відмінних результатів, плавності переходу всіх відтінків.

 

На віртуальній вітрині інтернет-магазину bh.in.ua ви знайдете галерею готових робіт різного розміру та обрамлення. Стильні картини з бурштину стають окрасою приміщення в будь-якому стилі, додаючи певної родзинки самому вишуканому інтер’єру. Дивовижної краси та майстерності подарунок молодятам із янтарної столиці світу міста Рівного стане коштовною річчю, якою будуть милуватися не тільки господарі, але й гості, запрошені до оселі. Молодята будуть щиро вдячні за отримання в якості подарунка справжнього мистецького шедевру.