ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Намисто оброблене


Чудодійна енергія сонця в обробленому намисті з натурального бурштину

 

На сайті інтернет-магазину BH.in.ua. представлений широкий асортимент бурштинових прикрас для жінок. Носили яскраві янтарні прикраси ще за часів ранньоскіфського періоду, про що свідчать знахідки археологів. Наші пращури нанизували по декілька разків намиста, поєднуючи різнокольорове каміння різної форми з золотими прикрасами та самоцвітами. Сьогодні, янтарні буси знову в тренді, і багато модних і стильних леді прагнуть мати гарну прикрасу у своїй скриньці з коштовностями. ТМ "Бурштинова хата" пропонує придбати чудово оброблене бурштинове намисто для себе, або в подарунок молодій дівчині, чи жінці.

 

Цілющі та магічні властивості прикрас

 

Доведено, що хімічна сполука рослинного органогенного походження має лікувальні властивості. Вважають, що янтар має магічні властивості, які допомагають надовго зберегти молодість та красу людини. Бурштину приписують такі цілющі якості:

 1. Допомога при різних захворюваннях серця та інших внутрішніх органів.

 

 1. Полегшення головної та зубной болі.

 

 1. Нормалізує кров’яний тиск;

 

 1. Позбавляє від проблем шкіри, спиняє ріст пухлин;

 

 1. Налагоджує роботу щитоподібної залози та інших органів та систем.

  

Купити бурштинові прикраси – отримати ексклюзивні самоцвіти

 

Дорогоцінне каміння  гармонійно поєднується з іншими ювелірними прикрасами, створюючи єдину композицію для одягу в будь-якому стилі.

 

Кожен бажаючий зможе купити онлайн прикраси з бурштину, вибравши намистини різної форми, світлого або темного забарвлення. Серед запропонованих різновидів є янтарні буси в такій гаммі кольорів:

 • червоно-коричневий;

 

 • безколірно - прозорий і молочно-білий;

 

 • блідо - жовтий;

 

 • яскраво – помаранчевий;

 

 • вишнево-червоний;

 

 • восковий, зелений і блакитний.

  

Викопна смола з унікальним лікувальним ефектом – це модний аксесуар, який не має терміну давності. Не існує двох ідентичних екземплярів, оскільки кожна намистинка – створена перш за все природою і тільки потім умілими руками професіоналів.

 

Майстри ювеліри докладають всіх зусиль та майстерності, щоб бурштинове намисто оброблене мало гарний вигляд, яскравий колір і пасувало до фігур витончених леді. Різнобарвні моделі стильні прикраси слугують, як дієвий амулет, чи справжній талісман на добру вдачу та гарне здоров’я. Перш ніж замовити намисто, слід врахувати потрібний розмір коштовного аксесуару. Правильно підібрана довжина намиста зробить його вигляд напрочуд привабливим, граційним та аристократичним. Міцна основа, на якій нанизані бурштинові намистини витримає важкі елементи, при цьому пані, якій воно належить не буде відчувати жодного дискомфорту при щоденному використанні.

 

Неперевершений вигляд и сучасне дизайнерське оформлення янтарних бус

 

Варто купити бурштинові прикраси, щоб мати можливість щодня насолоджуватись вишуканим блиском скам’янілого мінералу смоли дерев хвойних порід.

 

Из самоцвета производится янтарная кислота, которая также нашла своё применение в современной медицине. Ещё на основе этого удивительного солнечного камня создают разнообразные украшения и амулеты. К примеру, доказано, что янтарные бусы облегчают течение практически любой болезни, а кулон из минерала приносит удачу. Спеціалісти з багаторічним досвідом із ТМ "Бурштинова хата" використовують в своїй роботі новітні технології обробки, а також використовують ручну працю під час огранки мінералу. Під час обробки бурштин не втрачає своїх цілющих властивостей, а отримує гарну форму і гармонійне поєднання різноманітних кольорів широкої палітри відтінків.

 

Колектив інтернет-магазину BH.in.ua гарантує відмінну якість запропонованого товару, міцність намиста та відсутність алергічних реакцій від взаємодії мінералу зі шкірою її власника.

 

Можливість купити онлайн прикраси з бурштину за досить демократичними цінами, робить замовлення вдвічі приємним. Враховуючи побажання клієнтів, оплата і доставка замовлення здійснюється різними зручними способами. При правильному догляді розкішне оброблене бурштинове намисто буде виглядати презентабельно досить довгий час, його можна буде залишити у спадок своїм нащадкам.

У даній категорії немає товарів.