Unknown: Automatic conversion of false to array is deprecated in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 104Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 108Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/xn90aopk/bh.in.ua/system/framework.php:42) in /home/xn90aopk/bh.in.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 168 Купити подарунок картини фентезі в магазині ТМ "Бурштинова хата"
ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Фентезі

Фентезі (Ф-1) 30х40 см.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки! Картина з бурштину (карт..

0.00грн.

Фентезі (Ф-2) 30х40 см.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки! Картина з бурштину (карт..

0.00грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Фентезі

Неповторні в своїй красі картини з бурштину, покладами якого багата Рівненщина, користуються великим попитом не тільки в Україні, а й далеко за її межами. Неповторн івідтінки сонячного каменю дозволяють народним майстрам створювати справжні шедеври, кожен з яких є унікальним і несе в собі частинку їхньої душі. Варто знати, що саме в Рівному були створені перші в Україні картини з цього унікального по своїм властивостям матеріалу.

 

Під торговою маркою "Бурштинова хата"рівнянам і гостям міста пропонується найширший вибір виробів з сонячного каменю. Талановиті художники, майстрині з багаторічним досвідом та золотими руками створюють неповторні в своїй красі картини з бурштину. В їхньому доробку присутні репродукції знаних в світі шедеврів великих майстрів, пейзажі, портрети видатних особистостей, картини з романтичними та фентезійними сюжетами.

 

Особливість бурштинового фентезі

 

Картини фентезі  це не тільки зображення загадкових істот всесвіту Толкіна, що описаний у Володарі перснів, а й неосяжний шар фольклорних та казкових героїв, знайомих кожному з дитинства. Найкращим засобом передати атмосферу казки чи древньої легенди є використання для відображення сюжету сонячного каменю. Цілком ймовірно, що використаний бурштин почав своє формування в епоху, коли дивні створіння ще господарювали на нашій планеті.

 

В магазині ТМ "Бурштинова хата" можна купити в подарунок  або для власного задоволення картини фентезі з сонячного каменю, що виготовлені за класичними сюжетами і завжди є в наявності. Але існує можливість замовити ексклюзивний виріб, що буде виготовлено за вашим замовленням в єдиному примірнику. За бажанням казкова істота може бути схожою на вас або дорогу вам людину.

 

Купити подарунок у вигляді фентезійної картини з бурштину можна для коханої людини, партнера по бізнесу, шанованому гостю на згадку про наш край. Фентезійні картини відрізняються підвищеною чуттєвістю зображених персонажів, але це цілком природньо, бо демонструє потяг до краси і віру у всеперемагаюче кохання. Красі тіла вклоняються  віками і нема приводу відмовляти собі в задоволенні мати справжній витвір мистецтва.

 

Бурштин є ідеальним матеріалом для відтворення краси людського тіла. Саме він дозволяє максимально природно передати фактуру та колір, щоб глядач отримав справжнє задоволення і подумки міг перенестися в казковий світ фентезі.Дорослі ті ж діти, вони мріють і тягнуться до краси, навіть знаючи, що вона недосяжна.

 

Дитячі картини фентезі, що зображують улюблених ельфів та інших героїв казок, можуть прикрасити стіни ігрової кімнати. Дуже важливо, що бурштин є абсолютно не шкідливою речовиною, а тому ні в якому разі не може нашкодити дитині або будь-кому іншому.

 

Переваги нашої компанії

 

Всівироби ТМ "Бурштинова хата" створено з легально отриманого сонячного каменю. При виготовленні картин використовуються виключно екологічно чисті високоякісні матеріали, що виключає найменшу можливість нашкодити власнику. Особлива увага при виготовленні картини з бурштину фентезійної або іншої тематики приділяється надійному закріпленню композиції з каменю. Картина, звісно, потребує обережного поводження, але ніколи не втратить товарний вигляд під час транспортування.

 

Купити подарунок від майстрів ТМ "Бурштинова хата" у вигляді оригінальної фентезійної картини з сонячного каменю можна у фірмовому магазині, що розташований в адмінбудівлі заводу Газотрон. Кожна з картин, навіть створених за одним ескізом, унікальна, тобто ваш подарунок буде особливим і неповторним.