ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Леви "ТЛ-17" 34х47см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Картина з бурштину (картина из янтаря-русс.) із зображенням леви. Виготовлена в місті Рівне майстрами ТМ «Бурштинова хата» з використанням каміння та крихти бурштину (янтаря). Гарний подарунок для рідних та близьких людей.

Лев - Символ мужності, хоробрості, верховної влади, благородства, гордості, В символіці стихій зв'язується з вогнем. Виступає в якості солярного символу і присвячується сонячним божествам (наприклад, ведийскому богу Митрі), В образі левиці підкреслюється ідея материнства і в той же час хтивості; левиця в різних культурах є символом і священною твариною богині-матері (так, наприклад, Іштар зображується що стоїть на леві, леви тягнуть воза Кібели).

Лев - образ царственої і втілення героїчного початку. В буддизмі лев уособлює хоробрість, благородство і сталість. Вважається, що в одному зі своїх втілень Будда мав вигляд лева. У Китаї лев зв'язувався з ідеєю влади.

Лев нерідко входить в число тварин, що символізують сторони світу. Риси лев'ячого вигляду можна побачити в образах різних міфічних істот: сфінкса, грифона, химери. Зображення лева в якості сторожа поширені в Єгипті, Ассирії та Вавилоні, Індії.

Каталог ескізів - Тварини - Леви

Каталог ескізів Тварини Леви ТЛ 1

ТЛ 1

Опис Леви ТЛ 1

Каталог ескізів Тварини Леви ТЛ 2

ТЛ 2

Опис Леви ТЛ 2

Каталог эскизов Животные Леви ТЛ 3

ТЛ 3

Опис Леви ТЛ 3

Каталог эскизов Животные Леви ТЛ 4

ТЛ 4

Опис Леви ТЛ 4

Каталог эскизов Животные Леви ТЛ 5

ТЛ 5

Опис Леви ТЛ 5

Каталог ескізів Тварини Леви ТЛ 6

ТЛ 6

Опис Леви ТЛ 6

Каталог ескізів Тварини Леви ТЛ 7

ТЛ 7

Опис Леви ТЛ 7

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари