ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Символіка України "СУ-4" 40х60 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Герб України з бурштину (герб Украины из янтаря – русс.) виготовлений з каміння та крихти бурштину (янтаря).  Це робота українських майстрів підприємства «Бурштинова хата», що знаходиться в мальовничому місті Рівне ( на околицях якого всі береги річок вкриті «сонячним каменем» ).

Герб України (малий) є один із чотирьох символів нашої держави (ще прапор, гімн та конституція). Це герб Київської Русі, часів Володимира Великого та герб Війська Запорозького. Цей символ з давніх давен мав сакральне значення, зараз навіть важко встановити наскільки давно він використовувався на теренах Української землі. Зображення тризубця можна бачити на рештках посуду найдавніших поселень, що існували на наших теренах. Князь Святослав зображав тризубець на своїх монетах, як символ княжої влади, потім тризуб фактично є гербом держави Володимира Великого , надалі він стає гербом династії Рюриковичів. Після втрати державності тризуб, як символ з’являється на прапорах Козацької держави.  Пізніше тризуб був гербом УНР, ЗУНР, Гетьманщини та Директорії.

Тризуб у всі часи був символом влади, тому подарунок з його зображенням часто дарують керівникам різних рівнів, чиновникам в робочий кабінет, або ж іншим патріотично налаштованим людям.Каталог ескізів - Символіка України

Каталог ескізів Символіка України СУ 1

СУ 1

Символіка України СУ 1

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Картина "Герб України", картини з бурштину, герб України з бурштину, купити герб України з бурштину