ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00
Птахи (ТП-88) 40х60 см.

0.00грн.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки!

Картина з бурштину (картина из янтаря - російс.) із зображенням лебедів, виготовлена майстрами ТМ «Бурштинова хата» з використанням крихти і каменю бурштину. Незабутній сімейний подарунок як для молодих пар, так і для більш старшого подружжя як символ подружньої вірності, любові, взаємоповаги, навіть самопожертви заради сімейного щастя.

Лебеді у всіх народів асоціюються з чистотою, духовною і фізичною, тому що лебедів поєднює дві стихії – вода і повітря, вода-це фізична складова, а повітря-духовна. Білий лебідь  - це знак духовного переродження у якусь вищу природню форму ( у германців в лебедів перетворювалися дівчата  стаючи пророчицями).

В Китаї лебідь – птах сонця, ян.

                У християн лебідь – символізує Божу Матір, чистоту, милосердя, смиренність.

Слов’яни вважали лебедів священними птахами. В легенді про заснування Києва сестру Кия, Щека та Хорива звали Лебідь. В казках саме лебідь виступає як цар птахів, а не наприклад орел чи яструб.

Лебедів вважають чи не найкращим взірцем подружнього життя, вони обирають свою половинку лише один раз. Зображення з парою лебедів використовують як оберіг сімейного вогнища. Розміщують такі картини в спальні, часто над сімейним ложем.


Каталог ескізів - Тварини - Птахи

Каталог ескізів Тварини Птахи ТП 1

ТП 1

Опис Птахи ТП 1

Каталог ескізів Тварини Птахи ТП 2

ТП 2

Опис Птахи ТП 2

Каталог эскизов Животные Птахи ТП 3

ТП 3

Опис Птахи ТП 3

Каталог эскизов Животные Птахи ТП 4

ТП 4

Опис Птахи ТП 4

Каталог эскизов Животные Птахи ТП 5

ТП 5

Опис Птахи ТП 5

Каталог ескізів Тварини Птахи ТП 6

ТП 6

Опис Птахи ТП 6

Каталог ескізів Тварини Птахи ТП 7

ТП 7

Опис Птахи ТП 7

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Картина "Пара лебедів", картини з бурштину, пара лебедів на воді з бурштину, купити картину з бурштину пара лебедів на воді, два лебеді з бурштину, пара лебедів на воді