ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Стаття "Картини з бурштину"

Чудові картини з бурштину - стильне рішення дизайну сучасного інтер’єра.

 

ТМ «Бурштинова хата» пропонує широкий асортимент картин різної величини і тематики, виготовлених невтомними руками професійних дизайнерів-художників. Зручний електронний каталог пропонує різноманітні варіанти мистецьких виробів. Віртуальна вітрина сайту демонструє найбільш затребувані варіанти бурштинових картин. Усі бажаючі можуть придбати гарний пейзаж чи натюрморт для оформлення декору приватного приміщення або офісу. Окрім того симпатичний мистецький витвір, ікона - це чудовий презент та оригінальний подарунок на будь-який випадок. Отримати ексклюзивний подарунок із янтарної столиці світу буде радий поціновувач справжнього мистецтва.

 

Створення модного пейзажу або портрету

 

Фахівці інтернет-магазину пропонують купити картину, вибравши її зміст на власний смак. На полотні майстри відтворюють яскраве та чітке зображення, підбираючи кольори із природного матеріалу. Найпопулярнішими тематиками картин з бурштину вважаються:

·         пейзажі, натюрморти;


·         портрети з бурштину;

 

·         видатні особи та українська символіка;

 

·         зображення квітів та букетів;

 

·         представники флори і фауни;

 

·         репродукції відомих картин та дизайнерській живопис;

 

·         ікони, ангели та діти;

 

·         кораблі та гарні жінки;

 

·         романтичні сюжети, фентезі;

 

·         знаки зодіаку та герої мультиків.

  

Окрім того, майстри виконують індивідуальні замовлення на виготовлення картини з бурштину з кольорових фото, за різними ескізами з урахуванням всіх побажань клієнта.

 

Гармонійне поєднання кольорів та відтінків

 

Органічні сполуки рівненського бурштину мають широку палітру відтінків кольорів: білий, світло жовтий, брунатний, рудий, червоний, коричневий, навіть блакитний та зеленій. Повна гамма кольорів налічує до 32 відтінків, які надзвичайно чарують своєю природною красою. Унікальний виріб з бурштину, видобутого на теренах Рівненської області та Прибалтики можуть прикрашати будь-яке приміщення в будинку, від вітальні, передпокою, спальні, дитячої кімнати, до кухні та їдальні. Вибір зображення та тематики залежить від індивідуальних переваг замовника. Не рідкість замовлення бурштинових картин в стильному оформленні офісу. Великі красиві картини прикрашають прийомні, зали засідань, кабінети директорів та інших керівників. Неповторну атмосферу і неймовірний затишок надають приємно сяючі зображення в оформленні простору готелів, санаторіїв і будинків відпочинку. Під замовлення наші дизайнери оформлять найскладніший виріб для оформлення будь-якої локації.

 

Іменні ікони та картини релігійної тематики

 

У творчій майстерні серед інших виробів народного промислу мають великий попит картини сакрального мистецтва, створені працівниками творчого колективу. Особливості виробництва, використання різних технік та технологій, дозволяють майстрам домогтися чіткості малюнка, ідеальної плавності при переході відтінків. Неповторні, коштовні ікони з бурштину стають справжнім оберегом родин після освячення в церкві. замовляють ікону, як подарунок в храм. В інтернет- магазині «Бурштинова хата» пропонують купити картини сакрального змісту з релігійними сюжетами, вінчальні та родинні образи, лики святих, та іменні ікони, триптихи.

 

Вироби від ТМ «Бурштинова хата» мають такі переваги та особливості:

·         високу чіткість і контрастність зображення;

 

·         зображення стійке до сонячних променів ( крім прямого постійного попадання сонячних променів на картину );

 

·         виріб не деформується від вологи ( крім безпосереднього контакту з вологою, пару в бані і тп…);

 

·         не осипається від перепаду температур ( від +10 до +35 );

 

·         не втрачають свого вигляду з роками.

  

Для створення справжніх шедеврів арт дизайну майстри використовуючи бурштинову крихту різного кольору. Завдяки спеціальним технологіям, художники створюють об’ємне зображення. Готовий виріб оправляють в різьблену раму або стильний багет.

 

Придбати бурштинові картини можна оформивши замовлення на офіційному сайті компанії ТМ «Бурштинова хата» bh.in.ua. Менеджери допоможуть здійснити вибір ескізу, та допоможуть оформити оплату та доставку замовленого товару.

24.04.2019