ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Стаття "Комахи в бурштині"

Комахи в бурштині – це оригінальній та цікавий подарунок, який можна презентувати на День Народження або інше свято. Невеличкі прикраси прийдуться до смаку і жінкам, і чоловікам різного віку. Камінь, який грає на сонці, дуже ціниться у суспільстві. А якщо у ньому є ціла тварина, наприклад, комарик чи мураха, такий сувенір буде справжнім ексклюзивом.

 

Що таке інклюзії?

 

Інклюзії – це унікальні камені, які зустрічаються у живій природі. Вони являють собою невеличкі шматки бурштину, де можна побачити невеличких комах, бульбашки з повітря або інші рослинні елементи. Іноді зустрічаються пір’я, листя або крупинки землі. Вони утворюють дуже гарний та незвичайний візерунок.

 

Якщо ви захочете купити подарунок в інтернет-магазині «Бурштинова хата», краще придбати інклюзії з комахами. Вони не такі дорогі, як бурштин з ящірками або земноводними, однак такі ж гарні. Купив прикрасу, ви зможете подивитись на зразки флори та фауни тих часів, не пошарпаних часом.

 

Як тварини туди попадають?

 

Такі вироби з бурштину створюються не руками людини, а за допомогою природи. Коли смола починає застигати, з неї дуже повільно утворюється бурштин. Цей процес займає десятки та сотні років. И увесь цей час липкий матеріал лежить на поверхні.

 

Поки він не став твердим, у смолі можуть застряти якісь комахи або невеличкі тварини. У результаті коли камінь буде остаточно сформований, тільце залишається у ньому. Так і виходять інклюзії.

 

Якими вони бувають?

 

Бурштинові вироби класифікуються по місцю, звідки їх добули. Також їх відрізняють по віку та по типу тварини, яка там застигла. Камінь також буває чисто медовим або має вкраплення іншого кольору – чорного, зеленого та коричневого.

 

Частіш усього зустрічаються такі комахи в бурштині як мухи, комарі або мурахи. Також можна знайти павуків. Декілька рідкісних зразків, яких набереться не більш десятка по усьому світу, містять жаб.

 

Від чого залежить ціна комахи?

 

У першу чергу ціни у ТМ «Бурштинова хата» залежать від того, що за тварина знаходиться у бурштині. Якщо він ексклюзивній, ціна буде більшою. Також сума залежить від розміру бурштину.

 

На це також впливає наявність деякого візерунку або відбитків якихось силуетів у камені.

 

Як правильно купити інклюзію?

 

Щоб інклюзія не виявилася підробкою, треба брати її тільки у перевірених місцях. У ТМ «Бурштинова хата» є всі необхідні документи та дозвіл на вивіз за кордон наших виробів. Дивіться, щоб прикраса не містила неорганічних частин.

 

Чому вони так ціняться?

 

У першу чергу бурштинові вироби ціняться людьми за унікальні властивості цього матеріалу. Він гарно грає на сонці, майже світячись зсередини. До того ж, у інклюзії можна знайти унікальні зразки комах, яких у наш час вже не існує.

 

Кому можна презентувати бурштин?

 

Купити подарунок у інтернет-магазині «Бурштинова хата» можна на будь яке свято. Він сподобається людині, яка цінить гарні прикраси та цінує бурштин. Такий подарунок будуть пам’ятати ще безліч років.

 

У ТМ «Бурштинова хата» ви зможете придбати справжній бурштин з усіма потрібними сертифікатами. У нас великий вибір різноманітних прикрас на будь-який смак. Тому кожному знайдеться щось своє.

06.04.2019