ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Стаття "Бурштин - камінь сонця"

Бурштин – камінь сонця

 

Диво Полісся – невеличкий шматочок сонця, овіяний таємницями та легендами, який грає відтінками медового кольору від майже білого та жовтогарячого до глибокого, немов безодня карих очей коханої. Здавна вироби з каменя бурштину були символом здоров'я, краси та щастя, амулетом, що привертає любов.

Сонячний самоцвіт у давнину вважався каменем монархів. Бурштиновим розсипом була інкрустована корона юного повелителя Єгипту Тутанхамона, прикраси з сонячного каменю до наших днів зберігаються в скарбницях китайських імператорів і правителів Стародавнього Риму. У період правління Петра І в Європі зявилася традиція дарувати панно і картини. На щастя, відійшли в минуле часи, коли власниками виробів з бурштину могли бути тільки сановні особи. Сьогодні вибрати та купити картину в інтернет-магазині ТМ «Бурштинова хата» може кожен, хто цінує красу.

 

Бурштинові картини – універсальний подарунок

 

Замислилися про незвичайний подарунок? Картини з бурштину якраз те, що потрібно. Завітайте до нашого магазину, в каталозі ви знайдете зображення янголів та святих, репродукції картин знаних художників і знаки зодіаку, квіткові галявини та романтичні сюжети, милих мультяшних героїв і панно, де панує зваблива сила оголеного жіночого тіла. Вибух емоцій завжди викликають портрети, виконані художниками ТМ «Бурштинова хата», адже це не фото, і, навіть не малюнок, а справжній витвір художнього мистецтва. А як прекрасні пейзажі з яскравими червоними маками – символом рідної неньки України!

Бурштинові картини – справжній високоякісний handemade, презент для привітання колеги з перемогою в конкурсі професійної майстерності або на знак поваги до керівника, неординарний подарунок до весільного свята або ювілею. Особливою популярністю користуються вироби з бурштину за кордоном.

Якщо хлопець не наважується сказати про свої почуття, наповнене ніжністю зображення пари, що злилася в поцілунку, без слів пояснить коханій, що він відчуває. Подарунок стане надалі оберегом їх щастя.

Наші картини ідеальні для будь-якого інтер'єру. Вони в одну мить перетворюють навколишній простір, стаючи ненав'язливим, і водночас досить яскравим акцентом, вносячи відчуття сили та магічного тепла.

 

Бурштин родом з Полісся – найкращий дарунок природи

 

Камінь бурштин родом з Рівненщини високо цінується за його напрочуд красиве забарвлення з незвичайним зеленуватим відтінком. Вкраплення бульбашок повітря заломлюють світло і тоді бурштин випромінює тепле, яскраве світло, ніби сонячний промінець розпався на мільйони крихітних часточок. Ви можете бути упевнені, другої такої картини ви не знайдете в цілому світі, адже кожна крапля древньої смоли індивідуальна, а складені разом вони створюють унікальне поле, де зосереджена енергія життя та вікова пам'ять дерев, під кронами яких, можливо, гралися дитинчата велетнів-динозаврів.

Технологія насипання зображень була розроблена на Рівненщині. Це кропітка, творча праця. Основою для майбутньої картини є ескіз, приклеєний на ідеально рівний лист ДВП. Усі поля згодом будуть заповнені крихтою з каменя бурштину різних фракцій і відтінків. Після завершення першого етапу роботи, картина підсихає в спеціальній печі. Після цього художник починає працювати пензлем і клеєм, домагаючись реалістичності зображення та плавності переходів кольору. В результаті складного процесу виходить шедевр, який згодом стане чиєюсь сімейною реліквією. Залишається тільки купити картину в інтернет-магазині ТМ «Бурштинова хата».

06.04.2019