ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00

Стаття "Море на Картинах з бурштину"

Море – це одна з найбільш потужних стихій на Землі, котра приваблює велику кількість людей. Не всі з них можуть дозволити собі тривалий час подорожувати по його просторах чи знаходиться на сонячному березі, спостерігаючи за постійними приливами й відливами води. Попри це, наразі у кожного існує можливість помістити частинку цієї атмосфери у себе у квартирі, в будинку чи в офісі. Для цього достатньо всього лише замовити бурштинові картини з зображенням моря від ТМ "Бурштинова хата".

Особливості бурштинових картин на морську тематику

 

Перед тим, як купити картину з кораблями, потрібно звернути увагу на деякі її особливості, такі як:

 • гармонійне поєднання різних відтінків бурштину;

 

 • значна кольорова гамма скам’янілої смоли;

 

 • різноманітні розміри;

 

 • ручна робота;

 

 • високий рівень якості;

 

 • привабливість і унікальність сюжетів.

 

Картина з морем може стати справжньою окрасою оселі, бувши постійним нагадуванням про безмежні простори, які раз у раз перетинають хвилі, створюючи при цьому незабутній спокійний шум. Корабель з піднятими вітрилами – це символ спасіння, успіху і добробуту. Саме це може принести картина з його зображенням, розміщена на стіні спальні, вітальні чи робочого кабінету.

Створення бурштинових картин

 

Процес створення бурштинових картин – це складна кропітка праця, яка виконується в декілька етапів, таких як:

 1. Вибір основи. Спочатку друкується ескіз з зображенням моря і кораблів на заздалегідь підготовленому матеріалі відповідного розміру.

 

 1. Створення фону. На цьому етапі бурштиновою крихтою засипається задній план картини. Додатково опрацьовуються тонкі лінії та основні об’єми.

 

 1. Ручне викладання камінчиків бурштину. Для цього додатково використовується клей і пензлик.

 

 1. Покриття лаком. Цей процес виконується після повного висихання клею. Лак дозволяє захистити зображення моря і кораблів він зовнішнього пошкодження.

 

 1. Поміщення картини з морем в раму. Вона вибирається відповідно до тематики зображення, розміру основи та деяких інших факторів.

 

Для створення картин з бурштину використовуються різні по свої формі та відтінку камінці. Це грає ключову роль в тому, яким чином готова робота буде в результаті виглядати.

Для чого і хто замовляє картини з зображенням моря і кораблів

 

В інтернет-магазин BH.in.ua постійно звертається велика кількість клієнтів, які цікавляться картинами на морську тематику, виготовленими з бурштину. Такі предмети мистецтва найчастіше купуються в наступних цілях:

 1. В якості подарунку близькій людині, другу чи колезі по роботі. Крім цього, картини з бурштину з зображенням моря і кораблів можна вручити вчительці на випускному вечері, партнеру по проекту після його успішного закінчення тощо.

 

 1. Для оформлення інтер’єру будинку, квартири або офісу. Картина з морем, виготовлена з використанням бурштину, може стати дійсно цікавим, привабливим і унікальним елементом практично будь-якого приміщення, незалежно від його стилістики.

 

 1. Для поповнення колекцій. Деяку кількість людей настільки приваблюють картини з бурштину, що вони колекціонують такі вироби на різноманітні тематики, в тому числі на тему моря чи кораблів.

 

Інтернет-магазин BH.in.ua дозволяє здійснити купівлю картин з зображенням моря по найбільш доступним клієнтам цінам. В результаті покупець отримує дійсно якісний, надійний і привабливий предмет мистецтва від ТМ "Бурштинова хата".

14.06.2019