ПН.-ПТ. 8.00 - 17.00
Ікона Божа мати "Семистрільна" (ІБ-80) 34х47 см.

0.00грн.

Ціну  дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки!

Ікона з бурштину (картина из янтаря - російс.) Божої Матері «Семистрільна», виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.

Шанують дні даної ікони під час Тижня Всіх Святих, 15 лютого і 26 серпня.

Цей образ («Семистрільна») схожий з образом, названим «Пом'якшення злих сердець» (стріли по іншому розташовані), але іконографіка, значення і молитви ті ж.

Чому 7 стріл пронизують груди Пречистої Матері? В церкві число 7 висловлює повноту чогось, в даному випадку - повноту горя Матері, яка бачить приниження і страждання свого улюбленого Сина, і сильно страждає від горя. Але, у ікони є і друге значення - 7 стріл, що пронизують Богородицю, є наші сім смертних гріхів, які, як кинджали, пронизують серце Богородиці.

Місце ікони може бути як в домашньому іконостасі (якщо такий є в будинку), або ж навпроти вхідних дверей. Таким чином ікона розташована в оселі так, щоб захищати її жителів від усього поганого, злого, що входить в будинок, відвести з сердець зло і вселити добро. Цій іконі моляться про мир, вирішення конфліктів, припинення сварок і негараздів, про мир в будинку, про спокій в родині, під час складних життєвих ситуацій, про зберігання сімейного вогнища, хороших відносин між подружжям. «Семистрільна» допомагає пом'якшити злі серця ваших кривдників, та й ваше серце теж, якщо на кого ви зло затаїли. Тобто дану ікону використовують як оберіг оселі.

Вперше про ікону "Семистрільна" на Русі почули, поблизу Вологди, завдяки історії одного тяжко хворого, який не міг вилікуватися. Йому приснився сон, в якому його зцілює ікона Божої Матері. Ця ікона повинна знаходитися в дзвіниці церкви Івана Богослова, що знаходилася неподалеку. Чоловік кілька разів приходив до церкви за іконою, але його не впускали. Втретє священик дозволив піднятися на дзвіницю, де знайшли потрібну ікону. На подив вона лежала на підлозі. Її відмили і провели молебень, після якого хвора людина зцілилася. Завдяки цьому випадку стала відома ікона Божої Матері "Семистрільна".

Молитва:

1)      Матінко Пресвята Богородиця, бережи мене від злих розмов і напастей, пом'якшити серця ворогів. Збережи і спаси під покровом своїм (імена) і пошли нам благодать. Допоможи встановити сили після душевних ран. Допоможи заробляти улюбленою справою. Нехай вороги і заздрісники замовкнуть раз і назавжди. Нині і повсякчас, і на віки віків. Амінь.

2)      Пресвята Богородиця! Допоможи мені і моїй дружині пройти всі труднощі, які зустрічаються у нас на шляху! Захисти нас від злих сердець, дай нам сили помиритися між собою і відновити сімейні відносини і жити разом один з одним і більше не лаятися, виростити наших дітей і онуків. Амінь. 


Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 1

ІБ 1

Опис ікони ІБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 2

ІБ 2

Опис ікони ІБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 3

ІБ 3

Опис ікони ІБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 4

ІБ 4

Опис ікони ІБ 4

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 5

ІБ 5

Опис ікони ІБ 5

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 6

ІБ 6

Опис ікони ІБ 6

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 7

ІБ 7

Опис ікони ІБ 7

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 8

ІБ 8

Опис ікони ІБ 8

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 1

ІКБ 1

Опис ікони ІКБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 2

ІКБ 2

Опис ікони ІКБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 3

ІКБ 3

Опис ікони ІКБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 4

ІКБ 4

Опис ікони ІКБ 4

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Семистрільна", ікона з бурштину, ікона семистрільна з бурштину, картини з бурштину, купити ікону семистрільна з бурштину