ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Стаття "Бурштиновий край"

Рівне – це бурштиновий край України. Саме тут добувають гарний та яскравий камінь, який ціниться в усьому світі. Бурштин може стати не тільки надзвичайною прикрасою, а й лікувальним засобом. З ним зв’язано велика кількість різноманітних прикмет та звичаїв. Його використовували навіть до нашої ери. Люди того часу, зовсім не знаючи нічого про наш світ, носили намисто (буси) з бурштину, тим самим намагаючись захистити себе від хвороб та злих сил.

 

Які прикмети пов'язані з бурштином?

 

Купити подарунок в інтернет-магазині «Бурштинова хата» із бурштину можна в будь-який зручний час. В усі часи цей камінь використовувався як сильний лікувальний засіб.

 

Він входив у склад еліксиру безсмертя, був детектором брехні тих часів. Вважалося, що вироби з бурштину можуть вилікувати камені в нирках. Також він може захистити людей від шкідливих властивостей паління.

 

Звідки він береться?

 

Бурштиновим краєм України вважається місто Рівне та його околиці. У цій області є великі родовища бурштину, які зародилися багато мільйонів років назад. Вони пройшли великий шлях для того, щоб ви змогли купити камінь у ТМ «Бурштинова хата».

 

Він сформувався зі скам'янілої смоли дерев, що були знищені ще до початку нашої ери. З часом смола застигала, перетворюючись у незвичайній та яскравий камінь.

 

Фізичні властивості каменю

 

Бурштинові картини та інші вироби з цього каменю мають багато кольорів. Він може мати багато різних відтінків, від білуватого до медового. Найкращим вважається ті, які схожі на застиглий віск.

 

Камінь твердий та щільний. Може бути як зовсім непрозорим, так і прозорим, який грає на сонці. Тому вироби з бурштину такі унікальні та незвичайні.

 

Лікувальні властивості бурштину

 

Купити подарунок в інтернет-магазині «Бурштинова хата» можна тільки за те, що цей камінь має надзвичайні лікувальні властивості. У сучасній медицині бурштинову кислоту використовують як гарний біостимулятор.

 

Бурштин також є прекрасним антитоксичним засобом. Він виводить з організму усі шкідливі речовини. Також він благотворно впливає на всі органи та системі людини. Тому бурштинові картини також дуже популярні.

 

Магічні властивості

 

У ТМ «Бурштинова хата» можна купити різноманітні вироби с бурштину. Вони дуже підходять жінкам, які народилися під знаком лева, щоб зберегти себе від дурного ока. Чоловікам цього знаку також можна носити запонки з цього каменю.

 

Вважається, що у невеличких шматочках яскравого каменю живуть справжні духи. Вони зберігають свого власника та допомагають йому у його справах. Тому бурштин використовують для створення амулетів.

 

Що ще можна придбати у нас?

 

Бурштиновий край в Україні дарує нам не тільки безліч оберегів, амулетів, бус або сережок. У нас ви також зможете придбати картини з бурштину, які зроблені по незвичайних ескізах.

 

Також у нашому асортименті є комахи у бурштині (інклюзії). Ці вироби – не тільки гарний аксесуар, але й унікальний зразок для вивчення у наукових інститутах. Шматок бурштину, де можна знайти застиглу комаху або невеличку тварину, містить незвичайний природний візерунок.

 

Тому бурштин, придбаний в ТМ «Бурштинова хата» – це гарний подарунок на будь-яке свято!

06.04.2019