ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00
Вовки (ТВ-35) 40х60 см.

0.00грн.

Ціну дивитись у вкладці Прайс! Ціна залежить від розміру та рамки!

Картина з бурштину на якій зображена пара вовків. Виготовленв вона художниками ТМ Бурштинова хата з використанням крихти та каміння бурштину. Якісний подарунок, що приємно здивує. Купуючи дану продукцію ви підтримаєте легального українського виробника.

Вовк – це тварина, яка живе на усіх континентах, крім Австралії. Цю тварину люблять або ні, але поважають усі. Більш волелюбної та норовливої тварини годі й шукати. Нагадаємо лише, що вовк практично не піддається дресируванню і ви не побачите його в цирку.

З прадавніх часів в культурах різних народів вовка асоціюювали з Богами Перуном – у язичників, Марсом – в античному світі. Вовка порівнюють з доблесним воїном і багато наших пращурів намагалися копіювати його вчинки та звички, навіть малювали голову вовка на своїх щитах та доспіхах.

Пара вовків завжди символізувала подружню вірність та відданість. Загально відомо, що вовки вибирають пару один раз в житті, а зокрема вовк поводить себе як сміливий, витривалий, хитрий, мужній і сильний голова сімейства та відповідальний батько. Енергетика, яка йде від цих тварин заряджає й людей, які ними захоплюються. Статуетки, амулети, картини із зображенням вовків служать оберегами їхнім власникам.

Фен-шуй пов’язує енергію вовка з вогняною стихією. На багатьох футуристичних картинах силует вовка переходить у язики полум’я. Практично у всіх народів та культур вовк – це позитивна тварина. З силими зла він асоціюється лише у христян – як винищувач пастви, диявол, жорстока хитрість. Також у євреїв він символізує жорстокість.

Побутує думка, що якщо додати усі чесноти цього звіра: силу, хитрість, витривалість, волелюбство, подружню вірність, роботу в команді, то саме вовка вважають царем звірів.


Каталог ескізів - Тварини - Вовки

Каталог ескізів Тварини Вовки ТВ 1

ТВ 1

Опис Вовки ТВ 1

Каталог ескізів Тварини Вовки ТВ 2

ТВ 2

Опис Вовки ТВ 2

Каталог ескізів Тварини Вовки ТВ 3

ТВ 3

Опис Вовки ТВ 3

Каталог ескізів Тварини Вовки ТВ 4

ТВ 4

Опис Вовки ТВ 4

Каталог ескізів Тварини Вовки ТВ 5

ТВ 5

Опис Вовки ТВ 5

Каталог ескізів Тварини Вовки ТВ 6

ТВ 6

Опис Вовки ТВ 6

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Картина з бурштину, Вовки з бурштину, картина Вовки, Вовки