ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

"Володимирська" (ІБ-4) ікона Божої Матері 15х20 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Ікона з бурштину (картина из янтаря - російс.) "Володимирська" ікона Божої Матері, виконана в місті Рівне, майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.

Володимирська ікона Божої Матері: значення, у чому вона допомагає Цей образ відносять до іконографічного типу «Елеуса». Дана назва перекладається з грецької як «Розчулення». Годиною подібні витвором такоже назівають «Глікофілуса» - «Солодке цілування», Аджея смороду в повній мірі втілюють ніжне и Людяний спілкування Богородиці з немовлям-Спасителем. 

На іконі показані притулені одна до одної фігури Ісуса і Діви Марії. Голова Небесної Цариці ласкаво і чуйно схилена до Сина, а Він обіймає Її за шию. При цьому у Володимирського списку є характерна прикмета, що відрізняє його від інших образів типу «Елеуса»: ліва ніжка немовляти Христа на реліквії показана зігнутою, так що глядач може побачити підошву і п'яту ступні.

Володимирська ікона Божої Матері з бурштинових пластин Настільки зворушлива композиція не може не викликати радість, розчулення і співпереживання. Однак у неї є і більш глибокий богословський зміст. Діва Марія, що пестить Сина, є прообразом людської душі, яка перебуває в постійному спілкуванні з Богом, а також вселенської Церкви. Її уподібнюють Ковчегу Заповіту, що зберігає божественну благодать і жертовну любов. Але кожен християнин знає, що щастя Богоматері та немовляти-Христа не вічне - скоро воно зміниться скорботою і стражданнями на хресті. Тому ікона постійно нагадує вірянам про важливість покаяння, допомагає уникати спокус і зміцнюватися у вірі. Вважається, що молитва перед цією реліквією сприяє духовній твердості та стійкості, позбавляє від всіляких єретичних спотворень. З давніх часів образ Небесної Цариці оберігав землі Київської Русі від ворогів, вселяючи в серця захисників відвагу і хоробрість. Ця святиня захищає від сварок, військових конфліктів, внутрішніх суперечок і зовнішніх загроз. А ще вона зберігає від чвар і незлагод, дозволяє примиритися з противником і знайти з ним спільну мову.

Оберіг Володимирська ікона Божої Матері Крім того, перед іконою Володимирської Божої Матері варто молитися, якщо Вам належить прийняти непросте рішення. Її блага сила підкаже правильний шлях, позбавить від сумнівів і невпевненості, подарує спокій і умиротворення. Святиня зможе направити людину в будь-яких ситуаціях - від складнощів з роботою до особистих відносин. Також даний образ оберігає шлюб і сім'ю, приносить в будинок взаємну любов, розуміння, ніжність і єдність між подружжям.

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 1

ІБ 1

Опис ікони ІБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 2

ІБ 2

Опис ікони ІБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 3

ІБ 3

Опис ікони ІБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 4

ІБ 4

Опис ікони ІБ 4

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 5

ІБ 5

Опис ікони ІБ 5

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 6

ІБ 6

Опис ікони ІБ 6

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 7

ІБ 7

Опис ікони ІБ 7

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 8

ІБ 8

Опис ікони ІБ 8

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 1

ІКБ 1

Опис ікони ІКБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 2

ІКБ 2

Опис ікони ІКБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 3

ІКБ 3

Опис ікони ІКБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 4

ІКБ 4

Опис ікони ІКБ 4

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Почаївська", ікона з бурштину, ікона почаївська з бурштину, картини з бурштину, купити ікону почаївська з бурштину