ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона чоловіча іменна (ІЧ-57) «Святий Миколай» 20х30 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Вашій увазі представлена ​​ікона Святого Миколая Чудотворця, виготовлена ​​майстрами ТМ "Бурштинова хата" з використанням бурштину (крихти та каменю). Картини (ікони) з бурштину є ексклюзивним подарунком для людини з будь-яким статусом.

З самого народження св. Миколи привчили постити, звичку яку він зберіг до смерті. Коли святий досяг підліткового віку він займається навчанням, вивчає Святе Письмо. Завдяки природним здібностям, він, дізнався Святе Письмо, при повний благодаті Духа Святого, як і слід для доброго пастиря Христового. Юнак був прихильником аскетичному способу життя, був стриманим, не втрачав час даремно, любив відвідувати церкви, собори, Монастір.

Шанує Православна Церква пам'ять архієпископа Мир Лікійських, Святого Миколая, чудотворця 19 грудня.

Незважаючи на благочестя і праведність свого племінника, дядько Св.Миколая, який мав високий церковний сан, зробив його просвітером. Св. Миколай дуже дбайливо керував своєю паствою. В цей час вмирають його батьки і залишають після себе багату спадщину, яке Святий Миколай передає на служіння Богу. Цей період його життя ознаменувався створенням чудових вчинків. Через деякий час Св. Миколай вирішив піти по місцях де його Учитель Ісус Христос звершував чудові вчинки. Відвідавши Єрусалим він вирішив не повертатися додому і залишився в пустелі ведучи аскетичний спосіб життя, віддаючись посту, молитви та служіння Богу. Через деякий час Св.Микола приходить в провінцію Лікія в головне її місто Мир. Там, по милості Божій, його зводять у сан єпископа. Уві сні йому приходить Спаситель і дарує Біблію прикрашену золотом і дорогоцінним камінням. Все своє життя Св. Миколай був зразком християнської моралі і людинолюбства.

Святий Миколай проявив себе як ревно захисник християнства, під час гонінь віруючих, терпів глузування, і інші нестатки.

Слід зазначити, що Микола Мір Лікійських був активним учасником першого Вселенського Собору, що відбувся в 525 році.

Всю свою мирське життя Святий провів в постійному служінні Господу, творення добра, чудес в ім'я Бога і покинув цей світ 6 грудня 342 року. Його нетлінне тіло поховали в соборній Мірлікійського церкви, від нього віяло аромати і виділялося цілюще миро.

Православна Церква згадує в дев'ятий день травня перенесення святих мощей святителя Миколая в місто Барі (Італія). Спочатку його мощі були перенесені до церкви св. Іоанна Предтечі. Коли жителі міста Барі відчули чудову силу мощей Святого Миколая, вони побудували в його честь великий храм з каменю. де і Посейдон день зберігаються його мощі. Св.Микола досі продовжує творити чудеса і зцілювати людей. Місто Барі є одним з центрів поломничества Християн з усього світу, куди люди їдуть за зціленням душі і тіла.

Ікона з часткою мощей святителя Миколая зберігається в Свято-Володимирському соборі, в Києві. На даний момент вона перебуває справа (у останків святої Варвари), в центрі собору.

Св. Миколай є покровителем мандрівників, моряків, воїнів, лучників, студентів (учнів), купців, охоронцем дітей, посередником людей перед Богом. Кожен Християнин коли збирається в подорож повинен мати іконку із зображенням Св. Миколая, щоб був оберіг в дорозі і щоб благополучно повернутися додому.

В Україні святкування Св. Миколая особливе, це аналог свята нового року. В ніч з 18 на 19 грудня діти у себе під подушкою знаходять подарунки та солодощі, а неслухняним дітям Св. Миколай кладе під подушку різки. Ще в цей день прийнято всією сім'єю, прикрашати ялинку

Каталог ескізів - Ікони - Чоловічі іменні

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 1

ІЧ 1

Опис ікони ІЧ 1

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 2

ІЧ 2

Опис ікони ІЧ 2

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 3

ІЧ 3

Опис ікони ІЧ 3

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 4

ІЧ 4

Опис ікони ІЧ 4

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 5

ІЧ 5

Опис ікони ІЧ 5

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 6

ІЧ 6

Опис ікони ІЧ 6

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 7

ІЧ 7

Опис ікони ІЧ 7

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 8

ІЧ 8

Опис ікони ІЧ 8

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 9

ІЧ 9

Опис ікони ІЧ 9

Каталог ескізів Ікони Чоловічі іменні ІЧ 10

ІЧ 10

Опис ікони ІЧ 10

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари