ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікони пари "Казанська" в різбі (ІП-13, ІП-14) 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

 Ціну див. у вкладці Прайс!

 Ікона з бурштину (картини из янтаря-росій.)  Казанської  Божої Матері, виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.  

    Ікона Божої Матері Казанської -  чудотворна ікона Богородиці, що явилася в Казані у 1579 році. Це одна з найбільш шанованих ікон православної церкви. Почитання даної ікони відбувається 21 липня та 4 листопада.

Перед іконою Казанської Пресвятої Богородиці православні моляться про зцілення від будь-якої тілесної немочі, але перш за все просять зцілити від сліпоти. Просять і прозріння духовному, про наставляння на вірний шлях, якщо в душі раптом почав слабшати вогонь віри.

Моляться Цариці Небесній  про підтримку в складних життєвих ситуаціях, коли сил боротися з обставинами вже не вистачає. У будь-яких скорботах йдуть до Божої Матері за розрадою і повчанням.

Недарма Казанська ікона називається Дороговказницею: вона допомагає приймати правильні рішення, направляє в шляху до благої мети, вберігає від напастей і помилок    Не тільки в біді приходять до Казанської ікони, а й в радості. Їй благословляють молодят при вступі в шлюб. З цією іконою пов'язують багато прикмет. Наприклад, якщо одружитися в день святкування ікони Казанської Божої Матері, то шлюб обіцяє бути добрим і щасливим. При одруженні молоді пари для вінчання найчастіше використовують Казанську Божу Матір в парі з іконою Спасителя, потім ці ікони зберігають в сімейному іконостасі протягом усього життя.

І не тільки молодим, а будь-яким сім'ям Богородиця допомагає зберегти гармонію і благополуччя, рятує від сварок і неприємностей. Будинки, в яких є Казанська ікона, знаходяться під її захистом. Схиляючись перед нескінченною Любов'ю і Милосердям Матінки Богородиці, дівчата і жінки різного віку звертаються до неї з проханням допомогти їм зберегти домашнє вогнище.

Звичайно, особливо прихильно Божа Матір відноситься до дітей. Недарма видіння ікони Казанська  Божої Матері було явлено саме маленькій дівчинці. Тому батьки часто ставлять образ цієї ікони поруч з дитячим ліжечком і просять Богородицю взяти чадо під своє заступництво. І вона допомагає дитині на життєвому шляху, оберігаючи його від печалі і нещасть.

Згідно літописів року 1579, в Казані відбулася велика пожежа. Яка наробла багато горя: згоріло багато будинків, загинуло багато людей. Дивлячись на це більшість віруючих засумнівалися у своїй вірі, і в заступництво Божої Матері, якій молилися. У ті часи був ще дуже великий вплив ісламу на тих землях і люди почали нарікати на віру православну. Тоді однй 9-річній дівчинці Мотроні приснився сон в якому Діва Марія сказала щоб вона відкопала ікону з Її зображенням і вказала місце де необхідно шукати. Мотрона разом з мамою зробили як сказала Діва Марія і віднесли ікону, яку заховали стародавні християни, до церкви святого Миколая, що була недалеко. Звідти ікону перевезли в Благовіщенський собор. Уже при першому Кресному ході в Казані прозріли двоє сліпих людей. Історія ікони Казанської Пресвятої Богородиці налічує ще багато різних чудес і сцілень.

Каталог ескізів - Ікони - Пари

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 1

ИП 1

Опис ікони ІП 1

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 2

ИП 2

Опис ікони ІП 2

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 3

ИП 3

Опис ікони ІП 3

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 4

ИП 4

Опис ікони ІП 4

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 5

ИП 5

Опис ікони ІП 5

Каталог ескізів Ікони Пари ІКП 1

ИКП 1

Опис ікони ІКП 1

Каталог ескізів Ікони Пари ІКП 2

ИКП 2

Опис ікони ІКП 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Пара ікон "Казанська", ікони з бурштину, ікони пара вінчальна з бурштину, картини з бурштину, Казанська пара з бурштину