ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікони пари "Іверська" (ІП-43, ІП-44) 15х20 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Ікона з бурштину (картини из янтаря-росій.) Іверська, виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину

Вінчальна пара ікон «Іверська Пресвята Богородиця» і «Господь Вседержитель» - зберігатимуть спокій і цілісність вашої родини.

За давнім заповітом лик Іверської Богородиці був написаний святим апостолом Лукою в першому столітті, коли Божа Матір була жива. Її ще часто називають «Вратарниці». Через цей образ Богородиця часто попереджала ченців Серед близьких неприємності. На даний момент оригінал цієї ікони знаходиться на Святій Горі Афон.

Шанують Іверську ікону три рази в рік: 17 квітня, 26 жовтня і 25 лютого. Образ має досить великі розміри 137х87 см. У ікони два окладу, які час від часу змінюють. Давніший карбований оклад зроблений майстрами Грузії ще в 16 столітті. На іншій стороні зображений хрест з монограмою і фразою «Христос дарує благодать християнам». Другий оклад має свою особливість - на полях способу намальовані апостоли в повний зріст. Ще одна значуща Відмінна риса цієї ікони - кровоточива рана на лику Богородиці.

Головне призначення образа - допомога людям, які покаялися у своїх гріхах. Він допомагає знайти в собі сили і правильний шлях до світлого майбутнього. Молиться можуть і родичі, щоб допомогти своїм близьким людям. Велике значення Іверська ікона Божої Матері має для людей з душевними і тілесними проблемами. З її допомогою можна позбутися від різних неприємностей і отримати заспокоєння.

Оскільки друга назва цього способу - «Вратарница», то її варто тримати в своєму будинку біля входу. В такому випадку можна Отримати прекрасний захист від різного роду негативу.

Каталог ескізів - Ікони - Пари

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 1

ИП 1

Опис ікони ІП 1

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 2

ИП 2

Опис ікони ІП 2

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 3

ИП 3

Опис ікони ІП 3

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 4

ИП 4

Опис ікони ІП 4

Каталог ескізів Ікони Пари ІП 5

ИП 5

Опис ікони ІП 5

Каталог ескізів Ікони Пари ІКП 1

ИКП 1

Опис ікони ІКП 1

Каталог ескізів Ікони Пари ІКП 2

ИКП 2

Опис ікони ІКП 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари