ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона "Свята родина" (ІСР-36) 40х60 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

      Ціну див. у вкладці Прайс!    

   Ікона з бурштину (картини из янтаря-росій.)  Святого Сімейства, або Святої Родини, виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.   Виготовлена ікона в місті буртинової слави – Рівне.

        Ікона «Святе сімейство» на даний час не канонізована, тому що у святителів церкви є питання до відповідності сюжета біблійним даним.  А саме вік та статус Йосипа (по біблії йому на час народження Ісуса близько 100 років і він був не чоловіком, а опікуном Богородиці ). Вона радше нагадує картину з релігійним сюжетом, незважаючи на це ікона «Святе сімейство» присутня у багатьох православних храмах. Дуже схожою за сюжетом є ікона «Три радості», де на передньому плані – Марія з Ісусом, а дещо позаду – Йосип. Оригінал цієї ікони був написаний в Італії та подарований в російський храм, але під час 30-х років 20-го століття ікона пропала.

          В той час у католиків та Ізраїлі ікона «Святе сімейство» є одною з найрозповсюдженіших і «популярних» серед віруючих та прочан. Дуже популярна дана ікона у греко-католиків.

          Іконі «Святе сімейство» люди моляться для здобуття сімейнго щастя, добробуту та благополуччя сім’ї. ЇЇ розміщують вдома, як Берегиню сімейного вогнища.


Каталог ескізів - Ікони - Свята родина

Каталог ескізів Ікони Свята родина ІСР 1

ІСР 1

Опис ікони ІСР 1

Каталог ескізів Ікони Свята родина ІСР 2

ІСР 2

Опис ікони ІСР 2

Каталог ескізів Ікони Свята родина ІСР 3

ІСР 3

Опис ікони ІСР 3

Каталог ескізів Ікони Свята родина ІСР 4

ІСР 4

Опис ікони ІСР 4

Каталог ескізів Ікони Свята родина ІСР 5

ІСР 5

Опис ікони ІСР 5

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Свята родина", ікона з бурштину, ікона Свята родина з бурштину, картини з бурштину, купити ікону Свята родина з бурштину