ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона (ІР-55 "Зачаття Богородиці" 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Ікона з бурштину (янтаря-рос.) Зачаття Богородиці виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину. Це сама впізнавана християнська ікона.

22 грудня Російська Православна Церква згадує день чудесного зачаття Пресвятої Діви Марії праведною Анною.

Свята праведна Анна була молодшою ​​дочкою священика Матфана, що походив із коліна Левіна з роду Аарона.

Чоловік її, святий праведний Іоаким, походив з коліна Юди, з дому царя Давида. За стародавнім обітницею з роду Давидова мав відбутися Месія.

Подружжя жило в Назареті Галілейському. Щорічно вони віддавали дві третини своїх доходів в Єрусалимський храм і бідним. По особливому Промислу Божому свята подружжя до глибокої старості не мало дітей. Подружжя сильно сумували про це, тому що бездітність у євреїв вважалося тяжким нещастям і карою Божою. Святі гаряче молилися про дарування їм потомства.

В одне зі свят, коли ізраїльтяни приносили в Єрусалимський храм дари Богу, первосвященик, вважаючи, що бездітний Іоаким не мав благословення Божого, відмовився прийняти від нього дари. Святий Іоаким був глибоко засмучений. Він звернувся до родоводу дванадцяти колін ізраїльських і переконався, що всі праведні мужі мали потомство, включаючи столітнього Авраама. Чи не повертаючись додому, святий Іоаким пішов у пустелю і провів там сорок днів у суворому пості і молитві, закликаючи на себе милосердя Боже і омиваючи гіркими сльозами своє безчестя.

Дружина його, свята Анна вважала себе головною винуватицею спіткало їх горя.

Одного разу, побачивши серед гілок лаврового дерева гніздо з ледь оперилися пташенятами, вона слізно молилася про дарування їй дитини, обіцяючи принести в дар Богу народжене дитя. Як тільки свята Анна вимовила слова обітниці, Ангел Божий сповістив їй про виконання молитви і відкрив, що у неї народиться дочка на ім'я Марія, через Яку благословляться всі племена світу. Зрадівши, свята Анна поспішила в Єрусалимський храм, щоб подякувати Богові і повторити обітницю про присвячення Йому очікуваного немовляти.

З тим же Євангелією з'явився Ангел і святому Іоакима в пустелі і наказав йому йти до Єрусалиму. В Єрусалимі свята праведна Анна зачала Благословенне Чадо і народила Пресвяту Діву Марію.

До трирічного віку Пресвята Марія жила в будинку своїх батьків, а потім урочисто була приведена святими Іоакимом та Ганною в храм Господній, де виховувалася до повноліття.


Каталог ескізів - Ікони - Релігійні сюжети

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 1

ІР 1

Опис ікони ІР 1

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 2

ІР 2

Опис ікони ІР 2

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 3

ІР 3

Опис ікони ІР 3

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 4

ІР 4

Опис ікони ІР 4

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 5

ІР 5

Опис ікони ІР 5

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІС 1

ІС 1

Опис ікони ІС 1

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІС 2

ІС 2

Опис ікони ІС 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Різдво Пресвятої Богородиці", ікона з бурштину, ікона народження богородиці з бурштину, картини з бурштину, купити ікону з бурштину