ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона (ІР-5) "Свята Трійця" 15x20 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

           Ціну див. у вкладці Прайс!

 Ікона з бурштину (картини из янтаря-росій.) «Свята трійця», виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.   Виготовлена ікона в місті буртину –  Рівне.

           Ікона Святої Трійці має особливе значення для християн, оскільки вона показує яких висот з'єднання з Богом можна досягти, якщо щиро служити Богу. Цей образ існує тільки в православній вірі. На іконі зображені три ангели, які уособлюють собою трьох мандрівників, які з'явилися Авраамові.

          «Свята Трійця» була створена з тією метою, щоб кожна людина могла уявити собі трісолнечний світло православ'я. Віруючий, який дивиться на образ, здатний усвідомити силу і праці Господа Бога.

            Молитовні прохання, святощі перед образом, допоможуть впоратися з різними випробуваннями, знайти правильний шлях і т.п. Регулярні звернення до Вищих сил допомагають позбутися від найсильніших драматичних переживань. Ікона допомагає побачити необхідний і бажаний промінь надії. Для віруючих ікона «Свята Трійця» має важливе значення, оскільки вона допомагає вирішити всі проблеми, які не дають спокою. Перед іконою можна читати сповідальні молитви, які дозволять очиститися від існуючого негативу і гріховності. Вважається, що розповідаючи про свої гріхи перед образом Святої Трійці, віруюча практично безпосередньо розмовляє з Богом.

Каталог ескізів - Ікони - Релігійні сюжети

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 1

ІР 1

Опис ікони ІР 1

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 2

ІР 2

Опис ікони ІР 2

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 3

ІР 3

Опис ікони ІР 3

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 4

ІР 4

Опис ікони ІР 4

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 5

ІР 5

Опис ікони ІР 5

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІС 1

ІС 1

Опис ікони ІС 1

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІС 2

ІС 2

Опис ікони ІС 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона з бурштину, купити ікону з бурштину свята трійця, свята трійця, купити ікону, свята трійця з бурштину, купити картину