ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона (ІР-10)"Таємна вечеря" 30х40 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Ікона з бурштину (янтаря-рос.) Таємна Вечеря виконана майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину. Це сама впізнавана християнська ікона.

Таємна вечеря — остання трапеза, зустріч Ісуса Христа зі своїми учнями-апостолами напередодні арешту, під час якої він сотворив одне з своїх Таїнств - Причастя.

Відбулася ця подія у Великий Четвер в Сіонській світлиці. Головне значення ікони «Таємна вечеря» полягає в тому, щоб служити нагадуванням про перше причастя апостолів, зраду Юди і добровільну жертву, яку приніс Ісус Христос за нас.

«Таємну вечерю» поряд зі «Святою Трійцею» дозволено розміщувати над ліками Спасителя і Божої Матері – настільки високо цінується цей образ.

Чим допомагає ікона «Таємна вечеря»? Перш за все, як і будь-яка інша, вона дає нам можливість зосередитися на спілкуванні з Богом, розповісти Йому про свої таємні думки, тривоги і радощі, знайти душевний спокій в молитві. Якщо ікона висить в кухні, господиня може читати коротку молитву, просячи благословення на розпочату справу щоразу, коли приймається за куховарство. Якщо ікона у їдальні, перед образом моляться до і після звершення трапези.

У церкві, де «Таємну вечерю» за традицією розміщують у Царських врат, парафіяни звертаються до неї, щоб отримати благословення правильно прийняти Святі Дари. А ще перед образом можна просити про прощення гріхів, причому як в храмі, так і вдома.

У Календарі Великого посту пам'ять про святкову трапезу, що колись таємно відбулася в Єрусалимі, присвячений окремий день Страсного тижня – Великий Четвер. У 2017 році він випадає на 13 квітня, а значить, в цей день ми знову будемо з благоговінням згадувати таїнство, здійснене Спасителем для своїх учнів; співпереживати його стражданням, прийнятим на хресті; оплакувати смерть; радіти воскресінню і намагатися долучитися до Христа через Сповідь і Причастя. Великий Четвер недарма називається ще й Чистим. У цей день християни прагнуть в обов'язковому порядку відвідати баню або прийняти вдома ванну. Якщо це неможливо, наприклад, ви перебуваєте в дорозі, слід обполоснути хоча б обличчя і руки.


Каталог ескізів - Ікони - Релігійні сюжети

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 1

ІР 1

Опис ікони ІР 1

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 2

ІР 2

Опис ікони ІР 2

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 3

ІР 3

Опис ікони ІР 3

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 4

ІР 4

Опис ікони ІР 4

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІР 5

ІР 5

Опис ікони ІР 5

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІС 1

ІС 1

Опис ікони ІС 1

Каталог ескізів Ікони Релігійні сюжети ІС 2

ІС 2

Опис ікони ІС 2

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Таємна вечеря", ікона з бурштину, ікона таємна вечеря з бурштину, картини з бурштину, купити ікону таємна вечеря з бурштину