ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона Божа мати (ІБ-44) "Остробрамська" 15х20 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Ікона з бурштину (картина из янтаря - російс.) Божої Матері «Остробрамська», виконана в місті Рівне, майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.

Остробрамська ікона Божої Матері (літ. Aušros Vartų Dievo Motina, польськ. Matka Boska Ostrobramska, біл. Маці Божа Вастрабрамская) находится на міськіх воротах Вільнюса (Гостра брамі) и вшановується як католиками, так и Православної по всьому світу. Про походження чудотворної Остробрамської ікони Божої Матері існує кілька версій, что свідчать про великий шанування святині як у православному, так и в католицькому мире. За переказом, чудесним чином з'явилася 27 квітня 1 431 на "гострий воротах" кріпосної огорожі міста Вільні и від того получила прізвісько "Остробрамська" ( "брама" - "ворота"). Це Виключно красива и много прикрашена ікона.Ця ікона захіщає будинок від злих людей. Остробрамської ікону Матері Божої вішають при вході в житло як оберіг і захист будинку від Усього недоброго. У ікони Богоматері Остробрамської моляться про Дарування Божого заступніцтва, моляться про щастя подружньої пари и захисту від втручань в сім'ю; від несподіванки, небажаним відвідувачів. Остробрамської ікону Матері Божої вішають при вході в житло як оберіг і захист будинку від Усього недоброго. Цю ікону добро мати вдома, молитва у цього святого зображення заспокоює и утіхомірює атмосферу в сім'ї. Перед нею підносять молитви про душевнохворіх людей, людей схільніх до депресій, зневірі. Такоже Цю ікону добро даруваті хрещенікам и хрещеніця - немовлята, щоб матері їх молилися про спокій и радості в їхніх душах.

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 1

ІБ 1

Опис ікони ІБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 2

ІБ 2

Опис ікони ІБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 3

ІБ 3

Опис ікони ІБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 4

ІБ 4

Опис ікони ІБ 4

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 5

ІБ 5

Опис ікони ІБ 5

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 6

ІБ 6

Опис ікони ІБ 6

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 7

ІБ 7

Опис ікони ІБ 7

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 8

ІБ 8

Опис ікони ІБ 8

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 1

ІКБ 1

Опис ікони ІКБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 2

ІКБ 2

Опис ікони ІКБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 3

ІКБ 3

Опис ікони ІКБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 4

ІКБ 4

Опис ікони ІКБ 4

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Остробрамська", ікона з бурштину, ікона Остробрамська з бурштину, картини з бурштину, купити ікону Остробрамську з бурштину