ПН.-ПТ. 9.00 - 18.00

Ікона Божа мати (ІБ-16) "Нев'янучий Цвіт" 15х20 см. Ціну див. у вкладці Прайс!


0.00грн.

Ціну див. у вкладці Прайс!

Ікона з бурштину (картина из янтаря - російс.) Божої Матері «Нев'янучий Цвіт», виконана в місті Рівне, майстрами ТМ "Бурштинова Хата" з використанням крихти та каменю бурштину.

Значення цього образу велике для православних віруючих. На ньому Пречиста Богородиця тримає на одній руці Свого Сина Божого, а в іншій руці - білу лілію. Саме лілія є символом дівоцтва і непорочності Тієї, Яка називається Наречена Неневестная. На деяких списках є невеликі відмінності в зображенні: замість лілій - рожева гілка, і немовля у Пресвятої Діви то на правій, то на лівій руці. Але значення і чудотворна сила таких образів однакові.

Лик Цариці Небесної зображений м'яким і ніжним, і здається, що, тільки глянувши на Її образ, можна вгамувати печалі і тривоги. Ікона Божої Матері «Нев'янучий Колір» - це один з найкрасивіших образів, що випромінює ніжність і радість. Молитва іконі дає сили віруючому і наставляє його на праведний шлях, допомагає зберегти красу і молодість.

  Звернення перед чудотворним образом до Богородиці дарує розуміння між близькими людьми, сприяє вирішенню сімейних проблем, з якими стикаються подружжя, допомагає зберегти люблячі відносини. Хоч і вважається цей образ Пресвятої жіночим, але молитися перед ним може кожен віруючий.

Ликом Пресвятої благословляли в день весілля молоду наречену на щасливе заміжжя, а заміжні жінки звертаються до Неї з проханнями захищати їх сімейне вогнище від негараздів.

Матушка Небесна допомагає людям позбутися від спокус, що випали на шляху сімейного життя.

Звертаючись до Богородиці, жінки просять зробити їх шлюб щасливим і зберегти сім'ю.

Відгуки віруючих свідчать про те, що звернення до Пречистої, зображеної на цьому образі, може подарувати не тільки душевний спокій, а допомогти зберегти молодість і красу тіла людини, що молиться.

Молитви перед Святим чином дають силу і віру в завтрашній день, виганяють похмурі і терзають душу сумніви.

Найчастіше до Діви Марії приходять молоді дівчата. Щира молитва про заміжжя Богородиці «Нев'янучий Колір» допоможе дівчині, яка бажає вступити в шлюб, не помилитися з вибором другої половинки, супутника життя, який буде з нею і в радості і в горі.

Незаміжні і зовсім юні дівчатка, які виховуються у вірі ще з дитинства, приходять просити Матінку Небесну щоб Вона допомогла їм знайти істинний шлях у житті, захистити від порочних спокус цього світу.

Просять зростити в собі Її подібність, що б в подальшому передати знання і наставити на праведне життя майбутнє покоління. 

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 1

ІБ 1

Опис ікони ІБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 2

ІБ 2

Опис ікони ІБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 3

ІБ 3

Опис ікони ІБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 4

ІБ 4

Опис ікони ІБ 4

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 5

ІБ 5

Опис ікони ІБ 5

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 6

ІБ 6

Опис ікони ІБ 6

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 7

ІБ 7

Опис ікони ІБ 7

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІБ 8

ІБ 8

Опис ікони ІБ 8

Каталог ескізів - Ікони - Божа матір

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 1

ІКБ 1

Опис ікони ІКБ 1

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 2

ІКБ 2

Опис ікони ІКБ 2

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 3

ІКБ 3

Опис ікони ІКБ 3

Каталог ескізів Ікони Божа матір ІКБ 4

ІКБ 4

Опис ікони ІКБ 4

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Рекомендовані товари

Ікона "Почаївська" ікона з бурштину